540

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 540 від 24.10.2006

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "24" жовтня 2006 р № 540
м. Суми

Про хід виконання розпорядження міського голови від 10.04.06 №254-Р «Про затвердження заходів щодо посилення турботи про ветеранів війни та праці, інших осіб похилого віку, їх соціального захисту, задоволення життєвих потреб»

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради про хід виконання розпорядження міського голови від 10.04.06 №254-Р «Про затвердження заходів щодо посилення турботи про ветеранів війни та праці, інших осіб похилого віку, їх соціального захисту, задоволення життєвих потреб», з метою контролю щодо поліпшення роботи по обслуговуванню ветеранів війни та праці, відповідно до затверджених заходів, керуючись пунктом 2 частини 2 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради Масік Т.О. про проведені заходи щодо посилення турботи про ветеранів війни та праці, інших осіб похилого віку, їх соціального захисту, задоволення життєвих потреб взяти до відома (додається). 
  2. Структурним підрозділам міської ради, які задіяні у виконанні заходів, продовжити роботу у відповідному напрямку. 
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пака С.Я.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 30-10-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав