529

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 529

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" жовтня 2006 р № 529
м. Суми

Про затвердження складу конкурсного комітету по підготовці та проведенню конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на постійних міських маршрутах

У зв’язку з кадровими змінами та необхідністю проведення конкурсу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на постійних міських маршрутах м.Суми, відповідно до рішень виконавчого комітету від 24.01.2006р. № 7 “Про проведення конкурсу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на постійних міських маршрутах м.Суми” та рішення виконавчого комітету № 8 “Про затвердження складу конкурсного комітету по підготовці та проведенню конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на постійних міських маршрутах”, керуючись Законом України ”Про внесення змін до Закону України « Про автомобільний транспорт», Постановою Кабінету Міністрів України від 29 січня 2003 року № 139 “Про затвердження порядку проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, пунктом 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити склад конкурсного комітету по підготовці та проведенню конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на постійних міських маршрутах” згідно з додатком. 
  2. Вважати такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету Сумської міської ради:
    2.1. Від 18.07.06 №372 “Про внесення доповнення до рішення виконавчого комітету від 19.05.06р. №305 “Про затвердження складу конкурсного комітету по підготовці та проведенню конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на постійних міських маршрутах”.
    2.2. Від 19.05.06р. №305 “Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 24.01.2006 № 8 “Про затвердження складу конкурсного комітету по підготовці та проведенню конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на постійних міських маршрутах”.
    2.3. Від 24.01.2006 № 8 “Про затвердження складу конкурсного комітету по підготовці та проведенню конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на постійних міських маршрутах”. 
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 30-10-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав