525

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 525

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "29" вересня 2006 р № 525
м. Суми

Про протест прокуратури м.Суми на рішення виконавчого комітету від 04.09.06 № 483 “Про таріфи на послуги з теплопостачання, що надаються на базі міського цілісного майнового комплексу з виробництва та транспортування тепла, ТОВ „Сумитеплоенерго”

Розглянувши протест прокуратури міста Суми на рішення виконавчого комітету від 04.09.06 № 483 “Про тарифи на послуги з теплопостачання, що надаються на базі міського цілісного майнового комплексу з виробництва та транспортування тепла, ТОВ „Сумитеплоенерго” і зауваження Сумського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України на вказане рішення, враховуючи пропозиції Державної інспекції з контролю за цінами в Сумській області від 01.09.06, розглянувши звернення ТОВ „Сумитеплоенерго” про погодження тарифів на послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води, що виробляються на базі цілісного майнового комплексу, на виконання підпунктів 2, 5, 6 статті 7 і статті 31 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, керуючись підпунктом 2 пункту ”а” статті 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

Задовольнити протест прокуратури міста Суми у частині невідповідності рішення виконавчого комітету від 04.09.06 №483 “Про тарифи на послуги з теплопостачання, що надаються на базі міського цілісного майнового комплексу з виробництва та транспортування тепла, ТОВ „Сумитеплоенерго”, Закону України “Про теплопостачання”, виклавши вирішальну частину рішення № 483 у наступній редакції:

  1. У зв’язку з відсутністю технічної можливості забезпечення обліку споживання води на потреби гарячого водопостачання та з метою зменшення витрат на перепродаж води, вартість питної води до послуг з постачання гарячої води не включати. Вартість спожитої води справляється виконавцем послуги з централізованого водопостачання КП “Міськводоканал” у встановленому раніше порядку. 
  2. Погодити нормативи витрат теплової енергії на підігрів 1 куб.м. води – 0,047 Гкал., на опалення 1 кв.м. опалювальної площі житлового будинку – 0,0273 Гкал в місяць протягом опалювального періоду згідно з умовами КТМ 204 Україна 244-94.
  3. Погодити тарифи на послуги з централізованого опалення та на послуги з постачання гарячої води, що надаються на базі міського цілісного майнового комплексу з виробництва та транспортування тепла, виконавцем послуги ТОВ „Сумитеплоенерго” споживачам міста, згідно з додатком 1. 
  4. Погодити тарифи на послуги з теплопостачання, що надаються на базі окремо розташованих котелень, згідно з додатком 2. 
  5. ТОВ „Сумитеплоенерго” опрацювати розрахунок нормативних втрат тепла водяними тепловими мережами, виконаний ДП “ДонОРГРЕС”, з урахуванням зауважень Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії в Сумській області. Питання впливу визначеного розміру втрат тепла на рівень тарифу на послуги з теплопостачання винести на розгляд виконавчого комітету у встановленому законодавством порядку. Виконавцю послуг щорічно складати, у межах витрат на утримання та ремонт майнового комплексу з виробництва та транспортування теплової енергії, плани проведення ремонтних та регламентних робіт, погоджувати їх у виконавчих підрозділах міської ради, що відають питаннями енергозбереження та ціноутворення. 
  6. З метою здійснення контролю за виконанням технічних заходів з енергозбереження, ремонтних та регламентних робіт виконавцю послуг за підсумками роботи за півріччя та рік звітувати на засіданні виконавчого комітету Сумської міської ради. 
  7. Управлінню економіки (Чубур В.Д.) забезпечити розміщення на сайті міської ради інформації про виконання технічних заходів з енергозбереження, ремонтних та регламентних робіт виконавцем послуг. 
  8. ТОВ „Сумитеплоенерго” у термін до 01 листопада 2006р. підготовити розрахункові матеріали щодо переведення роботи ТЕЦ на часткове використання альтернативних видів палива та план заходів по переведенню роботи станції на такий режим для подальшого інформування міської ради.
  9. Рішення набуває чинності з моменту оприлюднення. 
  10. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 30-10-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав