533

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 533

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "16" жовтня 2006 р № 533
м. Суми

Про внесення на розгляд Сумської міської ради питання «Про штати апарату і виконавчих органів Сумської міської ради та їх загальну чисельність»

Враховуючи пропозиції комісії з питань удосконалення структури та штатів виконавчих органів Сумської міської ради щодо необхідності вдосконалення штатів апарату та виконавчих органів міської ради, з метою оптимізації роботи виконавчого комітету та структурних підрозділів міської ради, раціонального використання матеріальних, фінансових та людських ресурсів, керуючись пунктом 1 частини другої статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Погодитись з пропозиціями комісії щодо штатів апарату та виконавчих органів Сумської міської ради (додається). 
  2. Унести на розгляд Сумської міської ради питання «Про штати апарату і виконавчих органів Сумської міської ради та їх загальну чисельність».
  3. Доручити відділу організаційно-кадрової роботи Сумської міської ради (Антоненко А.Г.) підготувати відповідний проект рішення міської ради. 
  4. Організацію виконання рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Сумської міської ради Волонтирця В.М.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 26-10-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав