431

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 431

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "29" серпня 2006 р № 431
м. Суми

Про пропозиції Сумській міській раді щодо внесення змін до Положення про управління освіти Сумської міської ради

У зв’язку з передачею функції опіки та піклування від управління освіти Сумської міської ради службі у справах неповнолітніх Сумської міської ради у відповідності до Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 03.03.2006 року №118 «Про передачу функцій опіки і піклування від органів управління освітою службам у справах неповнолітніх», виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Схвалити та внести на розгляд Сумської міської ради питання щодо внесення змін до рішення Сумської міської ради від 16 жовтня 2002 року № 123-МР “Про затвердження Положення про управління освіти Сумської міської ради”, а саме:
    1.1. В абзаці 16 розділу ІІ Положення про управління освіти Сумської міської ради вилучити слова «повне державне утримання сиріт і дітей, що залишилися без батьківського піклування»;
    1.2. З розділу ІІІ Положення про управління освіти Сумської міської ради вилучити абзац 16 «надає допомогу органам опіки і піклування у своєчасній допомозі дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування; вживає заходів до захисту їх прав проживання в сім`ях опікунів» 
  2. Доручити управлінню освіти (Кошовий М.В.) підготувати відповідний проект рішення Сумської міської ради. 
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на виконуючого обов’язки міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Баранова В.О.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 14-09-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав