461

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 461

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "29" серпня 2006 р № 461
м. Суми

Про затвердження актів приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку за адресою: м. Суми, вул. 9 –го Січня, 9 від ВАТ “Сумський хлібокомбінат”

На виконання рішення Сумської міської ради від 30.11.05 № 1474-МР “Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку за адресою: вул. 9-го Січня, 9”, керуючись частиною 1 статті 52 та підпунктом 1 пункту “а” статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити акт приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку за адресою: м. Суми, вул. 9-го Січня, 9 від відкритого акціонерного товариства “Сумський хлібокомбінат”. 
  2. Управлінню житлово-комунального господарства (Кулішенко В.П.) вирішити питання щодо подальшого обслуговування об’єкту, зазначеного в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Управлінню комунального майна та приватизації (Ситник Т.В.):
    3.1. Передати на баланс та обслуговування об’єкт, зазначений у пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    3.2. Вирішити питання передачі інженерних мереж, що стосуються об’єкту, зазначеного в пункті 1 цього рішення, відповідним підприємствам в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Оформити право власності на об’єкт, зазначений у пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право власності за комунальною власністю територіальної громади міста Суми в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  5. Комунальному підприємству “Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Афанасьєв Б. В.) зареєструвати об’єкт, зазначений у пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 14-09-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав