465

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 465

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "29" серпня 2006 р № 465
м. Суми

Про внесення пропозицій щодо розгляду Сумською міською радою питання про передачу відповідним організаціям закінчених будівництвом об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Суми

Відповідно до Закону України від 4 квітня 2006 року № 3597-IV “Про військовий обов'язок і військову службу”, Указу У зв’язку із затвердженням актів робочої комісії про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, керуючись пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Погодитись з пропозицією управління комунального майна та приватизації Сумської міської ради щодо передачі відповідним організаціям закінчених будівництвом об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Суми, згідно з додатком до цього рішення. 
  2. Унести на розгляд Сумської міської ради питання про передачу відповідним організаціям закінчених будівництвом об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Суми, згідно з додатком до цього рішення. 
  3. Доручити управлінню комунального майна та приватизації Сумської міської ради (Ситник Т. В.) підготувати відповідний проект рішення міської ради. 
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сіденка Є. І.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 14-09-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав