460

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 460

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "29" серпня 2006 р № 460
м. Суми

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 26.07.05 № 409 “Про затвердження складу комісії з питань приймання-передачі об’єктів права державної та комунальної власності, відомчого житлового фонду та об’єктів соціальної інфраструктури”

У зв’язку з виробничою необхідністю, кадровими змінами у виконавчих органах Сумської міської ради, керуючись частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

Внести зміни до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 26.07.05 № 409 “Про затвердження складу комісії з питань приймання-передачі об’єктів права державної та комунальної власності, відомчого житлового фонду та об’єктів соціальної інфраструктури”, а саме:

  1. Пункти 5, 6 викласти в такій редакції: “5. Управлінню житлово-комунального господарства Сумської міської ради (Кулішенко В. П.) здійснювати контроль за прийманням-передачею майна і оформленням актів приймання-передачі у порядку, встановленому чинним законодавством. 6. Управлінню комунального майна та приватизації Сумської міської ради (Ситник Т. В.) готувати відповідні проекти рішень виконавчого комітету Сумської міської ради про затвердження актів приймання-передачі, здійснювати постановку на облік прийнятого майна до комунальної власності територіальної громади міст Суми, вирішувати питання по його подальшому використанню та готувати відповідні проекти рішень виконавчого комітету або Сумської міської ради по передачі в оренду або користування, або на баланс та подальше обслуговування зазначеного майна, у порядку, встановленому чинним законодавством.”
  2. Додаток до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 26.07.05 № 409 викласти у такій редакції (додається).

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 14-09-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав