470

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 470

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "29" серпня 2006 р № 470
м. Суми

Про внесення пропозицій щодо розгляду Сумською міською радою питання про скасування рішення виконавчого комітету міської ради від 17.08.99 № 393 “Про передачу частини будівель міської дитячої лікарні”

У зв’язку з виробничою необхідністю та з метою більш ефективного використання майна комунальної власності територіальної громади міста Суми, керуючись пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Погодитись з пропозицією управління комунального майна та приватизації міської ради щодо скасування рішення виконавчого комітету міської ради від 17.08.99 № 393 “Про передачу частини будівель міської дитячої лікарні”. 
  2. Унести на розгляд міської ради питання про скасування рішення виконавчого комітету міської ради від 17.08.99 № 393 “Про передачу частини будівель міської дитячої лікарні”. 
  3. Доручити управлінню комунального майна та приватизації міської ради (Ситник Т.В.) підготувати відповідний проект рішення міської ради. 
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сіденка Є.І.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 14-09-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав