467

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 467

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "29" серпня 2006 р № 467
м. Суми

Про внесення пропозицій щодо розгляду Сумською міською радою питання про передачу безкоштовно на баланс та обслуговування ВАТ “Сумигаз” закінчених будівництвом об’єктів

У зв’язку із затвердженням актів робочої комісії про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, керуючись пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Погодитись з пропозицією управління комунального майна та приватизації міської ради щодо передачі безкоштовно на баланс та обслуговування відкритому акціонерному товариству “Сумигаз” закінчених будівництвом об’єктів в порядку, встановленому чинним законодавством, згідно з додатком до цього рішення. 
  2. Унести на розгляд міської ради питання про передачу безкоштовно на баланс та обслуговування відкритому акціонерному товариству “Сумигаз” закінчених будівництвом об’єктів в порядку, встановленому чинним законодавством, згідно з додатком до цього рішення. 
  3. Доручити управлінню комунального майна та приватизації міської ради (Ситник Т.В.) підготувати відповідний проект рішення міської ради. 
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сіденка Є.І.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 13-09-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав