464

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 464

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "29" серпня 2006 р № 464
м. Суми

Про внесення пропозицій щодо розгляду Сумською міською радою питання про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири від Сумської філії Харківського Національного університету внутрішніх справ

Розглянувши звернення Сумської філії Харківського Національного університету внутрішніх справ щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири № 167 у будинку № 5 по вул. Заливній, керуючись пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Погодитись з пропозицією управління комунального майна та приватизації міської ради щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири № 167 у будинку № 5 по вул. Заливній від Сумської філії Харківського Національного університету внутрішніх справ. 
  2. Унести на розгляд міської ради питання про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири, зазначеної в пункті 1 цього рішення. 
  3. Доручити управлінню комунального майна та приватизації міської ради (Ситник Т.В.) підготувати відповідний проект рішення міської ради. 
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сіденка Є.І.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 13-09-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав