468

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 468

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "29" серпня 2006 р № 468
м. Суми

Про внесення пропозицій щодо розгляду Сумською міською радою питання про передачу в безкоштовне постійне користування автомобіля ЗАЗ 1140 Притулку для осіб, які не мають постійного місця проживання управління праці та соціального захисту населення міської ради

Розглянувши звернення територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян “Берегиня” при управлінні праці та соціального захисту населення міської ради та Притулку для осіб, які не мають постійного місця проживання управління праці та соціального захисту населення міської ради, керуючись пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Погодитись з пропозицією управління комунального майна та приватизації міської ради щодо передачі в безкоштовне постійне користування автомобіля ЗАЗ 1140, 1995 року випуску, Притулку для осіб, які не мають постійного місця проживання управління праці та соціального захисту населення міської ради. 
  2. Унести на розгляд міської ради питання про передачу в безкоштовне постійне користування автомобіля, зазначеного в пункті 1 цього рішення, притулку для осіб, які не мають постійного місця проживання управління праці та соціального захисту населення міської ради. 
  3. Доручити управлінню комунального майна та приватизації міської ради (Ситник Т.В.) підготувати відповідний проект рішення міської ради. 
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сіденка Є.І.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 13-09-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав