452

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 452

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "29" серпня 2006 р № 452
м. Суми

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 28.11.05 р. № 686 Про затвердження Положення „Про порядок надання дозволу на виконання земельних, будівельних та інших робіт на території міста Суми” та внесення змін до назви даного рішення

Керуючись ст. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності” та рішенням Сумської міської ради від 23.06.04 р. № 848 – МР „Про правила благоустрою території міста Суми”, від 23.06.04 р. № 849 – МР „Про правила забезпечення чистоти і належного санітарного стану території міста Суми”, від 23.06.04 р. № 851-МР „Про правила утримання мережі міських доріг у місті Суми”, від 05.07.05р. № 1287 – МР „Про реорганізацію управлінь територіями Зарічного та Ковпаківського в місті Суми районів у Зарічну та Ковпаківську в місті Суми адміністрації” виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Унести зміни до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 28.11.05 р. № 686 Про затвердження Положення „Про порядок надання дозволу на виконання земельних, будівельних та інших робіт на території міста Суми”, а саме:
  1.1. Назву Положення викласти в слідуючій редакції: «Положення про надання дозволу на проведення земельних робіт та ордеру на тимчасове використання земельної ділянки для складування будівельних матеріалів на території м. Суми» (далі Положення).
  1.2. Назву розділу 1 Положення викласти в слідуючій редакції: „1. Порядок надання дозволу на виконання земельних робіт”.
  1.3. Пункт 1.3. розділу „1. Порядок надання дозволу на виконання земельних робіт” викласти в слідуючій редакції: „1.3. Заявник разом з робочим проектом на відповідні роботи, ксерокопією топографічної зйомки (з нанесенням інженерних мереж, які виконуються, згідно проекту) та листом узгодження повинен з’явитись у встановлений єдиний день прийому громадян представниками підприємств та організацій (згідно додатку № 2) - щовівторка о 15 годині, в приміщення малого залу засідань Ковпаківської районної в місті Суми адміністрації, що знаходиться за адресою: м. Суми, вул. Горького, 21”.
  1.4. Пункт 1.7. в частині переліку документів, що необхідні для отримання дозволу доповнити: „Копія договору оренди землі або державного акту на право власності (для нового будівництва)”. Заява-гарантія (на оновлення благоустрою після проведення земляних робіт передбачає гарантію на 2 роки) – 2 екз.
  1.5. Доповнити розділ „1 Порядок надання дозволу на виконання земельних робіт” пунктами 1.12., 1.13., 1.14., 1.15.: „1.12. При виконанні земельних робіт, видача дозволу на зняття зелених насаджень (в разі необхідності) проводиться управлінням житлово-комунального господарства Сумської міської ради відповідно до рішення Сумської міської ради від 23 червня 2004 року № 850-МР „Про Правила утримання зелених насаджень у місті Суми. 1.13. При виконанні земельних робіт на газонах та квітниках, які закріплені за підприємствами, організаціями та установами для їх санітарно-технічного утримання, замовник укладає договір зі спеціалізованими підприємствами та організаціями, які мають відповідну ліцензію, для відновлення благоустрою на вищезазначених об’єктах після завершення проведених робіт. 1.14. Термін дії узгодження земельних робіт підприємств та організацій, зазначених в додатку № 2, складає 1 рік. 1.15. Продовження дії дозволу на виконання земельних робіт можливе не більше двох разів. У випадку недотримання заявником строків щодо проведення земельних робіт, передбачених у дозволі, відносно заявника на підставі статті 152 Кодексу про адміністративні правопорушення України складається протокол про адміністративне правопорушення. Продовження дії терміну дозволу в даному випадку можливе після надання заявником гарантійного листа та сплати відповідної суми за продовження терміну дії дозволу. В разі невиконання або неналежного виконання заявником умов гарантійного листа справа передається до суду.”
  1.6. Назву розділу 3 Положення викласти в слідуючій редакції: „Порядок нарахування коштів за виконання земельних робіт”.
  1.7. Пункти 3.2., 3.6., 3.8. розділу „3 Порядок нарахування коштів за виконання земельних робіт” викласти в слідуючій редакції: „3.2. Надання дозволу на проведення всіх земельних робіт, передбачених у пункті 3.1., здійснюється на підставі документів, які зазначені в пункті 1.7. цього Положення. Заявник отримує дозвіл на виконання земельних робіт, після попередньої оплати, у визначені прийомні часи.” „3.6. Видача дозволу на виконання аварійних робіт з нормативним строком до 5 діб (для КП „Міськводоканал” та ТОВ „Сумитеплоенерго”- до 15 діб) з відновленням благоустрою, проводиться без оплати. Якщо організація, яка проводить аварійні роботи, протягом 5 діб (для КП «Міськводоканал» та ТОВ „Сумитеплоенерго” - протягом 15 діб), з моменту початку робіт, не оформила дозвіл в установленому порядку, то подальші роботи вважаються такими, що проводяться без дозволу. Про початок проведення аварійних робіт, підприємство (яке буде виконувати дані роботи) зобов’язано попередити спеціаліста адміністрації.” „3.8. Платежі, перелічені в пунктах 3.3. цього Положення, перераховуються до цільового фонду Ковпаківської та Зарічної районних в місті Суми адміністрацій, а в пункті 3.7. – до загального фонду міського бюджету міста Суми.”
  1.8. Доповнити розділ „3 Порядок нарахування коштів за виконання земельних робіт” пунктом 3.9.: „3.9. Плата за надання дозволу на проведення земельних робіт не вноситься в тому випадку, якщо замовником є управління капітального будівництва Сумської міської ради (якщо це стосується будівництва об’єктів соціально-культурного та комунального призначення за рахунок бюджетних коштів).”
  1.9. Викласти пункти 3, 7 додатку № 2 рішення в слідуючій редакції: „3.Цех технічної експлуатації засобів електрозв’язку району”, „7.Центр технічної експлуатації місцевого телефонного зв’язку”. 
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальників Зарічної та Ковпаківської районної в місті Суми адміністрацій Грамотіна В. І. та Джуру О. М. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 13-09-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав