413

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 413

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "29" серпня 2006 р № 413
м. Суми

Про пропозиції міській раді щодо розгляду питання „Про відкриття в комунальній установі «Сумська міська дитяча клінічна лікарня» відділення для дітей хворих на туберкульоз”

Заслухавши інформацію виконуючого обов’язки начальника управління охорони здоров'я Сумської міської ради Гороха В.В. про відкриття в комунальній установі «Сумська міська дитяча клінічна лікарня» відділення для дітей хворих на туберкульоз, з метою надання якісної фтизіатричної допомоги дитячому населенню, на виконання статті 6 Закону України «Про боротьбу із захворюванням на туберкульоз», керуючись підпунктом 1 пункту 2 статті 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Погодити та унести на розгляд міської ради питання „Про відкриття в комунальної установи «Сумська міська дитяча клінічна лікарня» відділення для дітей хворих на туберкульоз ” (інформація додається), передбачивши збільшення загальної чисельності ліжкового фонду комунальної установи «Сумська міська дитяча клінічна лікарня» на 10 ліжок за рахунок перепрофілювання 10 ліжок комунальної установи «Сумська міська клінічна лікарня №5» на фтизіатричні ліжка та відкриття з 01.01.07 року відділення для лікування дітей хворих на туберкульоз. 
  2. Управлінню охорони здоров’я (Братушка О.В.) підготувати відповідний проект рішення на розгляд міської ради.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пака С.Я.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 13-09-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав