484

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 484

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "04" вересня 2006 р № 484
м. Суми

Про тарифи на послуги з теплопостачання акціонерного товариства “Номак-Інвест”

Розглянувши звернення акціонерного товариства “Номак-Інвест” про погодження тарифів на послуги з теплопостачання (листи від 24.07.2006 № 736/07, № 737/07), що надаються для мешканців житлових будинків по вул. Інтернаціоналістів, 41 та вул. Прокоф’єва, 33, на підставі статті 7 Закону України “Про житлово-комунальні послуги” та статей 13, 20 Закону України “Про теплопостачання”, керуючись підпунктом 2 пункту ”а” статті 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Погодити тарифи на послуги з теплопостачання, що надаються акціонерним товариством “Номак-Інвест” для населення, згідно з додатком. 
  2. Для здійснення моніторингу цін на комунальні послуги АТ “Номак-Інвест” (Рєзнік М.Г.) щорічно до 25 лютого надавати до управління економіки міської ради інформацію про фактичні видатки підприємства відповідно до статей калькуляції по виду послуг. 
  3. Дане рішення набуває чинності з моменту прийняття, норми рішення застосовуються у встановленому законодавством порядку. 
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 12-09-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав