483

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 483

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "04" вересня 2006 р № 483
м. Суми

Про тарифи на послуги з теплопостачання, що надаються на базі міського цілісного майнового комплексу з виробництва та транспортування тепла, ТОВ „Сумитеплоенерго”

Розглянувши звернення ТОВ „Сумитеплоенерго” про погодження тарифів на послуги з теплопостачання, що виробляються на базі цілісного майнового комплексу, який орендується підприємством, враховуючи значне підвищення цін на газ та відмову Національної комісії регулювання електроенергетики України розглядати матеріали щодо затвердження тарифів на виробництво теплоенергії згідно з вимогами статей 13, 20 Закону України “Про теплопостачання” до затвердження нормативно-правових документів у сфері теплопостачання (лист №04-39-23/431 від 27.01.06), для забезпечення виконання підпунктів 5 та 6 статті 7 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, керуючись підпунктом 2 пункту ”а” статті 28 та підпунктом 5 пункту ”а” статті 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Погодити тарифи на послуги з теплопостачання, що надаються на базі міського цілісного майнового комплексу з виробництва та транспортування тепла ТОВ „Сумитеплоенерго” споживачам міста, згідно з додатком 1.
  2. Погодити тарифи на послуги з теплопостачання, що надаються на базі окремо розташованих котелень (додаток 2). 
  3. Прийняти для розрахунків норму втрат теплової енергії у теплових мережах для котелень і ТЕЦ у розмірі, встановленому для цих об’єктів попередніми розпорядчими документами. Погодити нормативи витрат теплової енергії на підігрів 1 куб.м. води – 0,047 Гкал., на опалення 1 кв.м. опалювальної площі житлового будинку – 0,0146 Гкал (в місяць протягом року) згідно з умовами КТМ 204 Україна 244-94.
  4. ТОВ „Сумитеплоенерго” опрацювати розрахунок нормативних втрат тепла водяними тепловими мережами, виконаний ДП “ДонОРГРЕС”, з урахуванням зауважень Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії в Сумській області. Питання впливу визначеного розміру втрат тепла на рівень тарифу на послуги з теплопостачання винести на розгляд виконавчого комітету у встановленому законодавством порядку. 
  5. Виконавцю послуг щорічно складати, у межах витрат на утримання та ремонт майнового комплексу з виробництва та транспортування теплової енергії, плани проведення ремонтних та регламентних робіт, погоджувати їх у виконавчих підрозділах міської ради, що відають питаннями енергозбереження та ціноутворення. З метою здійснення контролю за виконанням технічних заходів з енергозбереження, ремонтних та регламентних робіт виконавцю послуг за підсумками роботи за півріччя та рік звітувати на засіданні виконавчого комітету Сумської міської ради. 
  6. Управлінню економіки (Чубур В.Д.) забезпечити розміщення на сайті міської ради інформації про виконання технічних заходів з енергозбереження, ремонтних та регламентних робіт виконавцем послуг. 
  7. ТОВ „Сумитеплоенерго” у термін до 01 листопаду 2006р. підготовити розрахункові матеріали щодо переведення роботи ТЕЦ на часткове використання альтернативних видів палива та план заходів по переведенню роботи станції на такий режим для подальшого інформування міської ради. 
  8. Рішення набуває чинності з моменту оприлюднення. 
  9. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 12-09-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав