482

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 482

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "04" вересня 2006 р № 482
м. Суми

Про тарифи на послуги з теплопостачання Дирекції “Котельня Північного промвузла ВАТ “СНВО ім. М.В. Фрунзе”

Розглянувши звернення Дирекції “Котельня Північного промвузла ВАТ “СНВО ім. М.В.Фрунзе” про погодження тарифів на послуги з теплопостачання, що виробляються підприємством, на підставі статті 7 Закону України “Про житлово-комунальні послуги” та статей 13, 20 Закону України “Про теплопостачання”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2005 р. N 577-р „Про заходи щодо енергозабезпечення споживачів”, керуючись підпунктом 2 пункту ”а” статті 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Погодити тарифи на послуги з теплопостачання, що надаються виконавцем послуги Дирекція “Котельня Північного промвузла” ВАТ “СНВО ім. М.В. Фрунзе” споживачам міста, згідно з додатком. 2. Дирекції “Котельня Північного промвузла” опрацювати розрахунок нормативних втрат тепла водяними тепловими мережами, виконаний ДП “ДонОРГРЕС”, з урахуванням зауважень Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії в Сумській області. Питання впливу визначеного розміру втрат тепла на рівень тарифу на послуги з теплопостачання винести на розгляд виконавчого комітету у встановленому законодавством порядку. 
  2. Виконавцю послуг щорічно складати, у межах витрат на утримання та ремонти майнового комплексу з виробництва та транспортування теплової енергії, плани проведення ремонтних та регламентних робіт, погоджувати їх у виконавчих підрозділах міської ради, що відають питаннями енергозбереження та ціноутворення. Для здійснення контролю виконавчим комітетом за виконанням технічних заходів з енергозбереження, ремонтних та регламентних робіт виконавцю послуг звітувати за підсумками півріччя та року. 
  3. Управлінню економіки (Чубур В.Д.)забезпечити розміщення на сайті міської ради інформації про виконання технічних заходів з енергозбереження, ремонтних та регламентних робіт виконавцю послуг. 
  4. Пункти 1 (включаючи додаток), 4 рішення виконавчого комітету міської ради від 24.01.06 № 46 “Про тарифи на послуги з теплопостачання Дирекції “Котельня Північного промвузла” ВАТ “СНВО ім. М.В.Фрунзе” та пункт 2 (разом з додатком) рішення виконавчого комітету міської ради від 21.11.2000 № 558 “Про тарифи на теплову енергію по Дирекції “Котельня Північного промвузла” ВАТ “СМНВО ім. Фрунзе” вважати такими, що втратили чинність. 
  5. Рішення набуває чинності з моменту оприлюднення. 
  6. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 12-09-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав