478

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 478

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "29" серпня 2006 р № 478
м. Суми

Про тарифи на ритуальні послуги комунального підприємства “Спеціалізований комбінат”

Розглянувши звернення комунального підприємства “Спеціалізований комбінат” про затвердження тарифів на ритуальні послуги (лист від 11.04.2006 № 167), що надаються КП “Спеціалізований комбінат”, на виконання статті 10 Закону України “Про похоронну справу”, керуючись підпунктом 2 пункту ”а” статті 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити тарифи на ритуальні послуги, що надаються комунальним підприємством “Спеціалізований комбінат”, згідно з додатком. 
  2. Для здійснення моніторингу цін на ритуальні послуги комунальному підприємству “Спеціалізований комбінат” (Короткевич Є.Г.) щорічно у термін до 25 січня надавати до управління економіки міської ради копію річної звітності за формою №1-похоронна справа за рік (встановлена наказом Держжитлокомунгоспу України) та інформацію про фактичні видатки підприємства відповідно до статей калькуляції. 
  3. Рішення виконавчого комітету міської ради від 12.04.2005 року № 167 “Про тарифи на ритуальні послуги КП “Спецкомбінат” вважати таким, що втратило чинність. 
  4. Дане рішення набуває чинності з моменту прийняття. 
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 12-09-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав