409

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 410

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "29" серпня 2006 р № 409
м. Суми

Про внесення пропозицій міській раді щодо розгляду питання "Про Програму забезпечення чергового призову громадян на строкову військову службу та військово-патріотичного виховання молоді в місті Суми на 2006 рік"

Відповідно до Закону України від 4 квітня 2006 року № 3597-IV “Про військовий обов'язок і військову службу”, Указу Президента України від 13 липня 2006р № 607/2006 “Про звільнення в запас військовослужбовців та черговий призов громадян України на строкову військову службу у вересні-листопаді 2006 року ”, керуючись пунктом 1 частини першої статті 36 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою проведення у вересні-листопаді 2006 року чергового призову громадян на строкову військову службу, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Схвалити Програму забезпечення чергового призову громадян на строкову військову службу та військово-патріотичного виховання молоді в місті Суми (додаток № 1).
  2. Унести на розгляд міської ради питання „Про Програму забезпечення чергового призову громадян на строкову військову службу та військово-патріотичного виховання молоді в місті Суми у вересні-листопаді 2006 року ”. 
  3. Доручити відділу з питань взаємодії з правоохороними органами та оборонно-мобілізаційної роботи (Носаль А.О.) підготувати відповідний проект рішення міської ради. 
  4. Фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.) при уточненні міського бюджету на 2006 рік передбачити кошти для фінансування „Програми забезпечення чергового призову громадян на строкову військову службу та військово-патріотичного виховання молоді в місті Суми” в сумі 7тис.500 грн. ( додаток № 2). 
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на виконуючого обов΄язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Баранова В.О.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 12-09-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав