409

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 409

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "29" серпня 2006 р № 409
м. Суми

Про черговий призов громадян на строкову військову службу у вересні-листопаді 2006 року

Відповідно до Закону України від 4 квітня 2006 року № 3597-IV “Про військовий обов'язок і військову службу”, Указу Президента України від 13 липня 2006р № 607/2006 “Про звільнення в запас військовослужбовців та черговий призов громадян України на строкову військову службу у вересні-листопаді 2006 року ”, керуючись пунктом 1 частини першої статті 36 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою проведення у вересні-листопаді 2006 року чергового призову громадян на строкову військову службу, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Забезпечити організацію та проведення призову на строкову військову службу у Збройні Сили України у вересні-листопаді 2006 року громадян чоловічої статі, яким до дня відправки у військові частини виповнилось 18 років і які не мають права на відстрочку від призову. 
 2. Створити призовну комісію для забезпечення проведення призову громадян на строкову військову службу. Персональний склад комісії затвердити (додаток 1). 
 3. Роботу призовної комісії організувати на призовній дільниці в період з 1 вересня по 30 листопада 2006 року згідно з графіком роботи. Графік та порядок денний роботи призовної комісії затвердити (додатки 2, 3). 
 4. Керівникам житлово-експлуатаційних організацій, інших організацій або підприємств та установ, що здійснюють експлуатацію будинків, Піщанської сільської ради, а також власникам будинків (у тому числі гуртожитків) згідно зі ст. 38 пункт 9 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” забезпечити своєчасне надання необхідних відомостей про призовників, а також сповіщення їх про виклик до Сумського об’єднаного міського військового комісаріату. 
 5.  Керівникам підприємств, організацій, установ і навчальних закладів міста у відповідності зі статтею 43 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”:
  5.1 Виділяти технічних працівників з каліграфічним почерком для роботи у Сумському об’єднаному міському військовому комісаріаті з 1 вересня по 30 грудня 2006 року без їх заміни (додаток 4).
  5.2 Виділяти повністю готовий до роботи автотранспорт для забезпечення призовної дільниці (додаток 5).
  5.3 На період призову не направляти призовників у відрядження. При необхідності відкликати їх з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх до призовної дільниці. 
 6. Начальнику управління охорони здоров’я міської ради Братушці О.В.:
  6.1 Доукомплектувати призовну дільницю Сумського об’єднаного міського військового комісаріату необхідним інструментарієм, медикаментами та медичним майном згідно з установленим переліком (додаток 6).
  6.2 Надати розпорядження підвідомчим лікувальним закладам міста на проведення амбулаторного обстеження, клінічних аналізів крові і сечі, рентгенологічного дослідження органів грудної клітини зі знімками і електрокардіограмами всіх призовників.
  6.3 Визначити посадових осіб лікувальних закладів, на яких покласти контроль за додатковим медичним обстеженням.
  6.4 Проводити позачергове додаткове обстеження стану здоров’я призовників у всіх стаціонарах і поліклініках міста, для чого виділити: 

  1-а міська лікарня

  • пульмонологічне відділення - 10 ліжок
  • урологічне відділення - 10 ліжок
  • кардіологічне відділення - 10 ліжок
  • ортопедичне відділення - 10 ліжок
  • терапевтичне відділення - 10 ліжок

  4-а міська лікарня

  • неврологічне відділення - 20 ліжок
  • терапевтичне відділення - 20 ліжок
  • ендокринологічне відділення - 10 ліжок

  5-а міська лікарня

  • отоларингологічне відділення - 10 ліжок
  • хірургічне відділення - 10 ліжок
  • гастроентерологічне відділення - 10 ліжок
  • офтальмологічне відділення - 10 ліжок
  • терапевтичне відділення - 10 ліжок
  6.5 Акти обстеження призовників лікувальними закладами оформляти тільки згідно з наказами Міністра Оборони України від 1994 року № 2 та від 1999 року № 207 за направленням призовної комісії (старшого лікаря медичної комісії). 6.6 Контроль за якістю оформлення актів обстеження покласти на головних лікарів лікувальних закладів. 
 7. Начальнику Сумського міського відділу УМВС України в Сумській області Забіяці Ю.К. :
  7.1 Відповідно до пункту 3 статті 38 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” та згідно з методикою організації розшуку призовників, які ухиляються від призову на строкову військову службу, узгодженою Сумським обласним військовим комісаром та начальником управління внутрішніх справ України у Сумської області 26 березня 2004 року і затвердженою заступником голови Сумської обласної державної адміністрації 2 квітня 2004 року організувати розшук, затримання і доставку до Сумського об’єднаного міського військового комісаріату осіб, які ухиляються від призову. Для проведення цієї роботи виділяти необхідну кількість працівників міліції.
  7.2 Створити оперативну групу по розшуку призовників, які ухиляються від призову на строкову військову службу у складі: представник Ковпаківского РВ УМВС України в Сумській області - 1 представник Зарічного РВ У МВС України в Сумській області - 1 представник Сумського ОМВК - 2 . Членам групи знаходитись в Сумському об’єднаному міському військовому комісаріаті в готовності виконувати завдання за призначенням, згідно графіку. 
 8. Створити позаштатну групу для проведення професійно-психологічного відбору громадян 1988 - 1981 року народження, підлягаючих призову на строкову військову службу Затвердити склад позаштатної групи професійно-психологічного відбору:
  Начальник групи:
  - начальник 2-го відділення Сумського ОМВК майор Благовещенський І.Б.
  Члени групи:
  • психолог службовець ЗСУ Сумського ОМВК Пилипенко Г.Ю.
  • психіатр обласного психо-неврологичного диспанцера Макаров Р.В.
  • психологи навчальних закладів міста.
 9. Членам групи на період призову с 1 вересня по 30 листопада 2006 року знаходитись в Сумському ОМВК згідно з графіком (додаток 7). 
 10. Рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 21.02.2006 року № 68 “Про черговий призов громадян на строкову військову службу у березні-травні 2006 року” вважати таким, що втратило чинність. 
 11. Про виконання цього рішення військовому комісару Сумського об’єднаного міського військового комісаріату інформувати міського голову до 10 грудня 2006 року. 
 12. Контроль за виконанням даного рішення покласти на в.о. заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Баранова В. О. та військового комісара Сумського об’єднанного міського військового комісаріату Вензика Я.П. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 12-09-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав