282

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 282

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "23" травня 2006 р № 282
м. Суми

Про передачу на обслуговування паркової зони міського парку культури і відпочинку ім. І.М. Кожедуба

З метою подальшого покращення естетичного вигляду та утримання зелених насаджень, забезпечення належного санітарного стану на території міського парку культури і відпочинку ім. І.М. Кожедуба, керуючись статтею 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Передати державному комунальному підприємству зеленого будівництва паркову зону міського парку культури і відпочинку ім. І.М. Кожедуба на обслуговування для подальшого утримання зелених насаджень та забезпечення належного санітарного стану на території парку. 
  2. Фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.) передбачити фінансування робіт відповідно до розробленої кошторисної документації згідно з додатком. 
  3. Для виконання робіт з благоустрою території парку управлінню житлово-комунального господарства міської ради ( Кулішенко В.П.) укласти відповідний договір з ДКП зеленого будівництва ( Прокопенко В.М.). 
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Денисенка М.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 31-07-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав