194

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 194

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "18" квітня 2006 р № 194
м. Суми

Про надання дозволу на переобладнання нежитлових приміщень у категорію житлових

Розглянувши матеріали по переведенню нежитлових приміщень у категорію житлових, враховуючи рекомендації комісії з розгляду питань по переведенню нежитлових приміщень у категорію житлових ( протокол № 2/4 від 10.04.06 р. додається), керуючись підпунктом 5 пункту “б” статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Надати дозвіл власникам нежитлових приміщень на їх переобладнання у категорію житлових згідно з додатком. 
  2. Власникам нежитлових приміщень після розробки проектної документації і узгодження її в установленому порядку здійснити роботи по переобладнанню приміщення протягом шести місяців за власний рахунок у відповідності до проектної документації. У разі невиконання робіт у зазначений термін дане рішення втрачає чинність. 
  3. Державній технічній комісії по введенню в експлуатацію закінчених будівництвом об”єктів прийняти в експлуатацію переобладнані приміщення за відповідним актом з наступним затвердженням його на засіданні виконавчого комітету міської ради.
  4. Комунальному підприємству “Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати за власниками відповідні житлові приміщення і надати власникам реєстраційне посвідчення про право власності відповідно до діючого законодавства. 
  5. Управлінню обліку, розподілу та приватизації житла (Мирошніченко Т.В.) закріпити жилі приміщення в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шамрая В.М.

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 7-07-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав