340

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 340

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "27" червня 2006 р № 340
м. Суми

Про впорядкування скиду стічних вод промислових підприємств в міську каналізаційну мережу і забезпеченню стабільної роботи міських очисних споруд

Відповідно до Закону України від 25.06.91 р. „ Про охорону навколишнього природного середовища” і Постанов Кабінету Міністрів України від 01.03.99 р. № 303 „ Про затвердження Порядку встановлення нормативів збору за забруднення навколишнього середовища і стягнення цього збору із змінами і доповненнями” та від 25.03.99 р. № 465 „ Про затвердження Правил охорони поверхневих вод від забруднення зворотними водами” для проведення єдиної екологічної політики з питань охорони навколишнього середовища, упорядкування укладання договорів з підприємствами на послуги каналізації та стягнення плати за скид промислових стічних вод у системи каналізації населених пунктів та в зв’язку з втратою чинності Інструкції про платежі за забруднення навколишнього природного середовища комунальними та відомчими водопроводами та каналізаціями населених пунктів України і Правил приймання стічних вод підприємств міст та селищ України, затверджених наказом Держжитлокомунгоспу України від 30.12.92 р. № 80, керуючись ст. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити і ввести в дію з 01.09.2006 р. „Правила приймання стічних вод в систему каналізації м. Суми” згідно з додатком. 
  2. Комунальному підприємству „ Міськводоканал” Сумської міської ради застосовувати до абонентів , які порушують норми скиду забруднюючих речовин до міських каналізаційних мереж, санкції згідно з „Правилами приймання стічних вод в систему каналізації м. Суми”. 
  3. Рішення виконавчого комітету від 16.05.2000 р. № 233 „ Про умови впорядкування скиду стічних вод промислових підприємств в міську каналізаційну мережу і забезпеченню стабільної роботи міських очисних споруд” вважати таким, що втратило чинність з 1.09.06 р. 
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Денисенко М.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 5-07-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав