348

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 348

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "27" червня 2006 р № 348
м. Суми

Про внесення змін в додаток до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 23.05.06 № 265 „Про затвердження складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради”

З метою підвищення адміністративного впливу на покращення торгівлі та побутового обслуговування населення, стану благоустрою і суспільного порядку в місті, керуючись статтею 215 Кодексу України про адміністративні правопорушення, підпунктом 4 пункту „б” частини 1 статті 38 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Унести зміни в додаток до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 23.05.06 № 265 „Про затвердження складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради”, а саме: увести додатково до складу адміністративної комісії Демідова Віталія Павловича – радника міського голови. 
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сіденка Є.І.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 5-07-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав