288

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 288

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "23" травня 2006 р № 288
м. Суми

Про пропозиції міській раді щодо розгляду питання про внесення змін до Положення про порядок надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним та фізичним особам міста Суми

З метою вдосконалення порядку надання та механізму відшкодування пільг з міського бюджету, контролю за цільовим використанням коштів, керуючись пунктом 1 частини другої статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Погодити та унести на розгляд міської ради питання щодо внесення змін в додаток до Положення про порядок надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним і фізичним особам міста Суми, затвердженого рішенням міської ради від 28 квітня 2004 року №768-МР, виклавши пункт 2 розділу II Порядку надання та перерахування коштів з міського бюджету на відшкодування витрат, пов’язаних з наданням пільг окремим категоріям громадян, у такій редакції: „2. Пільги на оплату житлово-комунальних послуг та послуг зв’язку нараховуються підприємствами - надавачами послуг щомісяця. Підприємства – надавачі послуг складають розрахунки витрат, пов’язані з наданням пільг (на безпосередньо наданий ними вид послуг), і подають ці розрахунки до управління праці та соціального захисту населення Сумської міської ради в установлені терміни. Кошти на відшкодування витрат по наданню пільг перераховуються підприємствам – надавачам послуг на рахунки, відкриті ними в установах банків.” 
  2. Доручити управлінню праці та соціального захисту населення (Масік Т.О.) підготувати відповідний проект рішення міської ради. 
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пака С.Я.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 4-07-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав