343

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 343

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "27" червня 2006 р № 343
м. Суми

Про внесення пропозицій міській раді щодо розгляду питання про передачу в оперативне управління управлінню охорони здоров’я міської ради нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Суми

У зв’язку з виробничою необхідністю та з метою більш ефективного використання майна комунальної власності територіальної громади міста Суми, керуючись частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Погодитись з пропозицією управління комунального майна та приватизації міської ради щодо передачі в оперативне управління управлінню охорони здоров’я міської ради нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Суми по вул. Дзержинського, 26, площею 240,07 кв.м. 
  2. Унести на розгляд міської ради питання про передачу в оперативне управління управлінню охорони здоров’я міської ради нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Суми, зазначених у пункті 1 цього рішення. 
  3. Доручити управлінню комунального майна та приватизації міської ради (Ситник Т.В.) підготувати відповідний проект рішення міської ради. 
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Бойка С.О.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 4-07-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав