294

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 294

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "23" травня 2006 р № 294
м. Суми

Про внесення на розгляд Сумської міської ради питання „Про внесення доповнень до Положення про службу у справах неповнолітніх Сумської міської ради затвердженого рішенням Сумської міської ради від 20.07.05р. № 1321 – МР „Про Положення про службу у справах неповнолітніх Сумської міської ради”

Керуючись частиною четвертою статті 54 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Унести на розгляд міської ради питання „Про внесення доповнень до Положення про службу у справах неповнолітніх Сумської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 20.07.05 р. № 1324 – МР „Про Положення про службу у справах неповнолітніх Сумської міської ради”, а саме:
  1.1. Пункт 1.1. розділу І Положення викласти у такій редакції: „служба у справах неповнолітніх Сумської міської ради (далі - служба) є виконавчим органом міської ради, на яку покладається організація, координація та контроль діяльності щодо здійснення соціального захисту та профілактики правопорушень серед неповнолітніх, в тому числі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Служба утворюється міською радою, підзвітна та підконтрольна міській раді, підконтрольна виконавчому комітету міської ради та міському голові”.
  1.2. підпункт третій пункт „а” розділу ІІ Положення доповнити словами: „сприяє усиновленню, влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей”.
  1.3. Розділ ІІ Положення пункт „а” доповнити підпунктом четвертим наступного змісту: „формує банк даних про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також кандидатів в усиновлювачі, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, веде облік дітей, які можуть бути усиновлені”.
  1.4. Підпункт другий пункту „б” розділу ІІ Положення доповнити словами: „захистом прав, свобод та інтересів дітей у закладах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, умовами влаштування і утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, умовами проживання вихованців дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей”.
  1.5. Підпункт другий пункту „б” розділу ІІ Положення викласти у такій редакції: „координація зусиль місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій усіх форм власності у вирішенні питань соціального захисту неповнолітніх, в тому числі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та організації роботи, спрямованої на запобігання бездоглядності та правопорушень серед них”. 
 2. Доручити службі у справах неповнолітніх Сумської міської ради (Кривохижа В.О.) підготувати відповідний проект рішення на розгляд міської ради. 
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Баранова В.О. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 30-06-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав