293

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 293

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "23" травня 2006 р № 293
м. Суми

Про тарифи на комунальні послуги відкритого акціонерного товариства “Сумихімпром”

Розглянувши звернення відкритого акціонерного товариства “Сумихімпром” про погодження тарифів на комунальні послуги (лист від 03.04.2006 № 11-2927), що надаються ВАТ “Сумихімпром” гімназії для обдарованих дітей (на базі оздоровчого табору “Зоряний”, с. Вільшанки Сумського р-ну Сумської області), на підставі статті 7 Закону України “Про житлово-комунальні послуги” та статей 13, 20 Закону України “Про теплопостачання”, керуючись підпунктом 2 пункту ”а” статті 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Погодити тарифи на комунальні послуги, що надаються відкритим акціонерним товариством “Сумихімпром”, згідно з додатком. 
  2. Для здійснення моніторингу цін на комунальні послуги відкритого акціонерного товариства “Сумихімпром” щорічно до 25 лютого надавати до управління економіки міської ради інформацію про фактичні видатки підприємства відповідно до статей калькуляції по кожному виду послуг окремо. 
  3. Дане рішення набуває чинності з моменту прийняття. 
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 30-06-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав