306

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 306

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "29" травня 2006 р № 306
м. Суми

Про збір за видачу дозволу на розміщення об’єктів торгівлі

З метою збільшення надходжень до міського бюджету та у зв’язку з необхідністю приведення регуляторних актів міської ради у відповідність до чинного законодавства, керуючись Законом України від 06.09.05 № 2806-ІУ „Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”, статтями 17,18 Декрету Кабінету Міністрів від 20.05.93 №56-93 „Про місцеві податки і збори”, підпунктом 1 пункту 2 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Схвалити проект розміру збору за видачу дозволу на розміщення об’єктів торгівлі в стаціонарних приміщеннях та з малих архітектурних форм, згідно з додатками 1,2. 
  2. Унести на розгляд міської ради питання „Про збір за видачу дозволу на розміщення об’єктів торгівлі”. 
  3. Доручити управлінню торгівлі та побуту (Даценко Г.В.):
    3.1.Узагальнити пропозиції та зауваження, що надійшли від суб’єктів підприємницької діяльності та громадян під час оприлюднення з мережі Інтернет проекту розміру збору за видачу дозволу на розміщення об’єктів торгівлі.
    3.2.Підготувати проект рішення міської ради. 
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сіденка Є.І.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 8-06-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав