305

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 305

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "29" травня 2006 р № 305
м. Суми

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 24.01.06 № 8 “Про затвердження складу конкурсного комітету по підготовці та проведенню конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на постійних міських маршрутах”

У зв’язку з кадровими змінами, керуючись Законом України “Про автомобільний транспорт”, Постановою Кабінету Міністрів України від 29 січня 2003 року № 139 “Про затвердження порядку проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, керуючись пунктом 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Внести зміни в додаток до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 24.01.06 року № 8 “Про затвердження складу конкурсного комітету по підготовці та проведенню конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на постійних міських маршрутах” згідно з додатком. 
  2. Додаток до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 24.01.06 року № 8 “Про затвердження складу конкурсного комітету по підготовці та проведенню конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на постійних міських маршрутах” вважати таким, що втратив чинність. 
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 8-06-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав