280

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 280

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "23" травня 2006 р № 280
м. Суми

Про затвердження Порядку відключення окремих приміщень житлових будинків м. Суми від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання

З метою упорядкування встановлення систем індивідуального теплопостачання ( опалення та гарячого водопостачання ) на виконання пункту 25 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 і пункту 1.2 Порядку відключення окремих приміщень житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання, затвердженого наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово - комунального господарства від 22.11.2005 року № 4, керуючись ст. 52 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 7 Закону України « Про житлово - комунальні послуги», виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Створити постійнодіючу міську міжвідомчу комісію з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання, згідно з додатком 1. 
  2. Затвердити Положення про роботу постійнодіючої міської міжвідомчої комісії згідно з додатком 2. 
  3. Затвердити Порядок відключення окремих приміщень житлових будинків міста Суми від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання, згідно з додатком 3. 
  4. Затвердити Типову заяву про надання дозволу на відключення від мереж ЦО і ГВП квартири ( нежитлового приміщення, секції, під’їзду, будинку) і влаштування індивідуальної ( автономної ) системи теплопостачання згідно з додатком 4.  
  5. Затвердити Акт про відключення квартири (нежитлового приміщення, секції, під’їзду, будинку) і влаштування індивідуальної ( автономної ) системи теплопостачання згідно з додатком 5. 
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Денисенка М.В. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 7-06-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав