242

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 242

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "23" травня 2006 р № 242
м. Суми

Про хід підготовки підприємств торгівлі та ринків міста до роботи у весняно – літній період 2006р.

Заслухавши інформацію начальника управління торгівлі та побуту міської ради Даценко Г.В. про підготовку підприємств торгівлі та ринків міста до роботи у весняно - літній період 2006 року, виконавчий комітет Сумської міської ради відмічає, що більшість підприємств та ринків провели необхідну роботу по ремонту приміщень та благоустрою прилеглих територій і до роботи у весняно - літній період підготовлені. Разом з тим, недоліки з цих питань мають місце. В ході проведених обстежень станом на 01.05.06 встановлено порушення санітарних норм та правил в таких магазинах: :list, : На ринках міста не виконуються в повному обсязі заходи по покращенню санітарно – технічного стану та забезпеченню санітарно - гігієнічних вимог при реалізації харчових продуктів. Так, на ринку підприємства Сумської облспоживспілки ”Центральний ринок м. Суми” (Галаєв М.Д.), контейнери для сміття потребують заміни. Відсутній павільйон по продажу риби. Необхідно провести ремонт приміщень санвузлів, роздягалень в критому ринку та надвірному туалеті по вул. Луговій.

На ринку Зарічного споживчого товариства по вул. Інтернаціоналістів (Хірний А.М.) не збудовано накриття овочевого павільйону на 30 торгових місць, туалет. Не завершено благоустрій сектору Б, де проводиться торгівля харчовими продуктами з автомобілів. Не проведено реконструкцію м’ясного павільйону на 12 торгових місць з підключенням до міських мереж водопостачання та каналізації. На ринку по вул. СКД Зарічного споживчого товариства (Хірний А.М.) не закінчено благоустрій території. На ринку товариства з обмеженою відповідальністю ”Курський ринок ” по вул. 40 років Жовтня (Серпенінова В.М.) не проведено благоустрій території ринку, не облаштовано питний фонтанчик та мийну ванну для овочів. На ринку по вул. Кірова приватної фірми „Ніфертіті” (Осіашвілі Г.М.) протягом чотирьох років не вирішується питання підключення його до міського водогону та каналізації, виділення приміщення під камери схову, підведення телефону.

На ринку підприємця Янку Л.М. по вул. Лисенка не створені умови для дотримання правил особистої гігієни працюючих та не проведено фарбування столів та навісів для реалізації сільськогосподарської продукції. На ринку МТВП „ВМ” (Міхальов В.Г.) не створено належних умов для реалізації швидкопсувних продовольчих товарів (туалет не працює, не створені умови для миття інвентарю), сміття своєчасно не вивозиться. Ринок потребує реконструкції. При перевірках ринків мають місце неодноразові факти порушення Правил продажу продовольчих товарів ( рибопродуктів, м’ясопродуктів, молокопродуктів), Правил торгівлі на ринках підприємцями Чесноковою Л.В., Надточей А.В., Крамаренко О.В. Хандюк А.А., Смаровоз О.І., Головешко М.М., Бублик В.М., на яких неодноразово складались протоколи і передавались на розгляд адміністративної комісії виконавчого комітету. Для контролю за реалізацією якісної продукції в торгівельній мережі міста та підготовкою підприємств до роботи у весняно-літній період, щомісячно проводяться комплексні перевірки ринків відповідно до затверджених графіків.

Постійною комісією виконавчого комітету, до складу якої входять спеціалісти управління торгівлі та побуту міської ради, санітарно-епідеміологічної станції, за І квартал 2006 року проведено 110 перевірок, перевірено 183 суб’єкти підприємницької діяльності. Виявлено порушення у 183 підприємців, яких притягнуто до адміністративної відповідальності. За виявлені порушення адміністративною комісією виконавчого комітету накладено штрафів на суму 6.2 тис. грн. При здійсненні рейдів перевірки стану готовності підприємств торгівлі та ринків до роботи у весняно-літній період 2006 року міською санепідемстанцією на керівників за невиконання санітарних приписів за допущені порушення санітарного законодавства накладено 95 штрафів, тимчасово призупинялась робота 12 магазинів, в 13 випадках обмежувався асортимент продукції, що реалізується. В поточному році в 28 випадках при перевірці магазинах забраковані продукти, що не придатні до вживання, всього 221 кг на суму 3147 грн. Міським відділом УМВС України в Сумській області (Забіяка Ю.К.) недостатньо проводиться робота по ліквідації стихійної торгівлі на вулицях: Засумській, Набережній річки Стрілки, Герцена, Шевченка, Червоногвардійській. Всі ці недоліки і порушення можуть привести до харчових отруєнь та розповсюдження інфекційних хвороб. З метою попередження ускладнень епідемічної ситуації в місті та виконання Закону України „Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення” від 24.02.94р., керуючись підпунктом 2 пункту „б” статті 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Інформацію начальника управління торгівлі та побуту міської ради Даценко Г.В. про стан підготовки підприємств торгівлі та ринків міста до роботи у весняно - літній період 2006 року прийняти до відома. 
 2. Підготовку до роботи у весняно-літній період 2006 року підприємств торгівлі суб’єктів підприємництва Борщ Л.М., Кисліцина А.М., Фесенка А.В., Однорога Л.М., ТОВ „Слов’яни-94”, ринку „Кіровський” ПФ „Ніфертіті” (Осіашвілі Г.М.), ринку МТВП „ВМ” (Міхальов В.Г.) визнати незадовільною. 
 3. Керівникам підприємств торгівлі та ринків забезпечити виконання в визначені терміни комплексу заходів згідно з додатком, щомісячно надавати виконавчому комітету письмові інформації про їх виконання. 
 4. Керівникам ринків :
  4.1. Підвищити вимоги до підлеглих за додержанням належного санітарного стану ринків та прилеглих до них територій, забезпечити торгові місця табличками з реквізитами торгуючих.
  4.2. Посилити контроль за дотриманням суб’єктами підприємництва Правил торгівлі на ринках.
  4.3. Приймати участь в ліквідації стихійної торгівлі на прилеглих до ринків територіях.
 5. Управлінню торгівлі та побуту (Даценко Г.В.), міській санепідемстанції (Черняк О.М.), управлінню ветеринарної медицини м. Суми (Часник М.Г.) посилити контроль за додержанням правил продажу продовольчих товарів та виконанням заходів по підготовці підприємств торгівлі та ринків до роботи у весняно-літній період. 
 6. Управлінню торгівлі та побуту (Даценко Г.В.) спільно з відповідними структурними підрозділами міської ради: управлінням економіки (Чубур В.Д.), архітектури та містобудування (Євтушенко М.К.), земельних та природних ресурсів (Скрипка В. В.) та міською санепідемстанцією (Черняк О.М.), управлінням ветеринарної медицини м. Суми (Часник М.Г.) до 01.10.06 розробити комплексну схему розміщення і концептуальну програму розвитку ринків у м. Суми на 2007 – 2010 роки. 
 7. Хід виконання даного рішення розглянути на засіданні виконавчого комітету у липні 2006 року. 
 8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сіденка Є.І. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 6-06-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав