267

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 267

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "23" травня 2006 р № 267
м. Суми

Про плату за використання конструктивних елементів житлових будинків під кабельні інформаційні та телевізійні мережі

Розглянувши звернення комунального підприємства „Сумикомунінвест” щодо перегляду розміру плати за використання конструктивних елементів житлових будинків під інформаційні та телевізійні кабельні мережі і з метою впорядкування взаємовідносин з власниками цих мереж, керуючись ст. 29 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити плату за використання конструктивних елементів житлових будинків під кабельні інформаційні та телевізійні мережі у розмірі 0,30 грн. за 1 погонний метр прокладеної мережі (розрахунок додається). Дозволити КП „Сумикомунінвест” використовувати до 50% коштів, що надходитимуть від власників кабельних мереж, на поточну діяльність підприємства. Не менше 50% вказаних коштів щомісячно перераховувати до загального фонду міського бюджету („інші надходження”, код 24060300). 
  2. КП „Сумикомунінвест”, у відповідності до статутної діяльності, укладати (переукладати діючі) договори з власниками кабельних мереж, згідно з чинними нормативними та розпорядчими актами. Про проведену роботу інформувати у червні 2006 року. 
  3. Рішення виконавчого комітету від 27.09.05р. № 504 „Про плату за використання конструктивних елементів житлових будинків під кабельні інформаційні та телевізійні мережі” вважати таким, що втратило чинність, крім пункту 2. 
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Бойко С.О.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 5-06-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав