262

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 262

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "23" травня 2006 р № 262
м. Суми

Про організацію відпочинку, оздоровлення і зайнятості дітей та учнівської молоді м. Суми в літній період 2006 року

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 03.05.2006 № 239 “Про організацію відпочинку та зайнятості дітей, учнівської та студентської молоді влітку 2006 року”, з метою забезпечення організованого відпочинку, оздоровлення, зайнятості дітей та учнівської молоді міста в літній період 2006 року, керуючись розділом І статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Затвердити міський план організації відпочинку, оздоровлення, зайнятості дітей та учнівської молоді в літній період 2006 року (додатки 1-4). 
 2. Управлінню освіти (Кошовий М.В.) забезпечити виконання плану організації відпочинку, оздоровлення, зайнятості дітей дошкільних, позашкільних закладів, шкіл та дітей пільгових категорій, для чого:
  2.1. Здійснити у встановлені терміни прийомку пришкільних та профільних таборів, не допускати відкриття таборів без дозволу міської санітарно-епідеміологічної станції.
  2.2. Вжити заходів щодо організації змістовної безперебійної роботи пришкільних та профільних таборів, забезпечити дотримання в них санітарно-епідеміологічних норм, техніки безпеки та протипожежних правил під час відпочинку, подорожей, екскурсій, перевезення дітей тощо.
  2.3. Організувати оздоровлення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, з малозабезпечених та багатодітних, соціально неспроможних сімей та дітей, які постраждали внаслідок катастрофи на ЧАЕС.
  2.4. Провести міський огляд-конкурс серед пришкільних, профільних таборів на кращу організацію оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків влітку 2006 року.
  2.5. Забезпечити здешевлення вартості 375 путівок у заміські табори для дітей працівників бюджетної сфери міста із розрахунку 100 грн. на одну путівку в сумі 37,5 тис. грн. для покриття господарських витрат.
  2.6. Спільно з відділом взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи, управлінням охорони здоров’я, міською санітарно-епідеміологічною станцією забезпечити контроль за роботою пришкільних, профільних таборів, таборів праці та відпочинку.
  2.7. Забезпечити збагачення раціону харчування дітей у дошкільних закладах фруктами, соками.
  2.8. Забезпечити організацію взаємообміну груп дітей з Туреччиною для відпочинку і оздоровлення в заміських таборах.
  2.9. Забезпечити підготовку та функціонування спортивно-ігрових майданчиків у загальноосвітніх навчальних закладах. 
 3. Відділу з гуманітарних питань (Горбусенко Т.В.) забезпечити санаторно-курортне лікування та оздоровлення дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи у санаторіях області, санаторіях та курортах державного значення, в заміських оздоровчих таборах. Пріоритетним вважати забезпечення санаторно-курортним лікуванням хворих дітей, які знаходяться на диспансерному обліку відповідно до положення „Про організацію оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 травня 2000 року № 800. 
 4. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) забезпечити фінансування літнього оздоровлення дітей та учнівської молоді в сумі 373,2 тис.грн. (додаток 5).
 5. Відділу у справах сім’ї та молоді (Мікіртічев Ю.В.):
  5.1. Сприяти залученню студентської молоді до роботи в молодіжних трудових загонах, експедиціях, оздоровчих профільних таборах, навчально-польових, педагогічних, науково-дослідницьких, пошукових практиках.
  5.2. Здійснити у встановлені терміни паспортизацію, прийомку заміських таборів.
  5.3. Організувати оздоровлення дітей, які потребують додаткової педагогічної уваги, дітей-інвалідів, дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, з малозабезпечених, багатодітних, соціально неспроможних, неповних сімей, талановитих та обдарованих дітей, дітей працівників правоохоронних органів, військовослужбовців та журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків, у заміських, санаторних, оздоровчих таборах , Міжнародному дитячому центрі „Артек”, ДЦ „Молода гвардія” та інших санаторно-оздоровчих закладах України.
  5.4. Забезпечити контроль за роботою заміських оздоровчих таборів протягом літнього періоду.
  5.5. Провести міський огляд-конкурс серед заміських оздоровчих таборів на кращу організацію оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків влітку 2006 року.
  5.6. Спільно з управлінням освіти міської ради, міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організувати роботу щодо індивідуального працевлаштування учнів на громадських роботах. 
 6. Міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Беспалов М.В.) спільно з управлінням охорони здоров’я, міською службою у справах неповнолітніх:
  6.1. Проводити на базі заміських оздоровчих таборів тренінгову консультативну роботу з питань профілактики негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі, пропаганди здорового способу життя, статевого виховання, взаємовідносин дітей з однолітками та батьками.
  6.2. Сприяти участі учнівської та студентської молоді в процесі проведення Всеукраїнської акції „Молодіжні трудові загони”. Організувати співпрацю з керівниками підприємств, незалежно від форм власності, щодо забезпечення обсягами робіт учасників акції.
  6.3. Забезпечити індивідуальне працевлаштування учнів та студентів, які виявили бажання працювати в літній період на підприємствах, в установах, організаціях, інших формуваннях, незалежно від форм власності, громадських роботах. Сприяти у вирішенні питань щодо фінансування створення додаткових робочих місць. 
 7. Відділу фізичної культури та спорту (Луговик В.В.), міському центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” (Гонтовенко Є.В):
  7.1. Організувати і провести спартакіаду заміських оздоровчих таборів.
  7.2. Надати допомогу дитячим оздоровчим закладам у підборі кваліфікованих кадрів для організації культурно-масової роботи, проведення фестивалів, спартакіад, роботи гуртків, секцій тощо.
  7.3. Забезпечити підготовку та функціонування спортивно-ігрових майданчиків у мікрорайонах, місцях масового відпочинку. 
 8.  Управлінню охорони здоров’я (Братушка О.В.):
  8.1. Забезпечити поглиблений медичний огляд дітей диспансерної групи при направленні їх до оздоровчих закладів з чітким визначенням діагнозу та рекомендацій щодо лікування.
  8.2. Організувати оздоровлення дітей диспансерної групи на базі відділень Сумської міської дитячої клінічної лікарні.
  8.3. Своєчасно забезпечити згідно із заявками оздоровчі заклади кваліфікованими лікарями-педіатрами та медичними сестрами, що пройшли навчання з питань невідкладної допомоги дітям в умовах оздоровчого закладу, з оплатою їх праці згідно з чинним законодавством.
  8.4. Забезпечити закріплення за дитячими оздоровчими таборами лікувально-профілактичних закладів.
  8.5. Забезпечити першочергове санаторно-курортне лікування дітей пільгових категорій, дітей працівників правоохоронних органів і військовослужбовців та журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків, дітей із малозабезпечених, багатодітних та неповних сімей.
  8.6. Забезпечити безкоштовне медичне обстеження дітей, які направляються на оздоровлення та відпочинок, а також медичних працівників, педагогічних працівників та працівників харчоблоків, які будуть працювати в заміських оздоровчих закладах.
  8.7. Запровадити обов’язкове введення йодованої кухонної солі до раціону дитячого харчування в оздоровчих закладах для дітей. 
 9. Відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи (Носаль А.О.) забезпечити цілодобове чергування працівників міліції для підтримання правопорядку в місцях відпочинку дітей та перевірку технічного стану автотранспорту для перевезення дітей, встановлення відповідних дорожніх знаків і обстеження засобів руху в місцях розташування оздоровчих закладів відповідно до діючого законодавства. Провести ретельне обстеження дитячих оздоровчих закладів відносно правил протипожежної безпеки. 
 10. Управлінню житлово-комунального господарства (Кулішенко В.П.) вирішити питання безперебійного забезпечення електроенергією та водопостачанням дитячих оздоровчих закладів, тримати на контролі стан доріг до них. 
 11. Міській санітарно-епідеміологічній станції (Черняк О.М.) організувати в літній період контроль за дотриманням санітарних норм та якістю харчування дітей в оздоровчих закладах усіх типів. 
 12. Відділу інформаційно-аналітичної роботи та внутрішньої політики (Карбовська О.О.) забезпечити висвітлення в засобах масової інформації хід підготовки і проведення літньої оздоровчої кампанії, організації дозвілля дітей, учнівської та студентської молоді, впровадження нових форм та методів роботи в дитячих оздоровчих закладах. 
 13. Затвердити склад міської координаційної ради з питань літнього оздоровлення дітей та учнівської молоді (додаток 6), розглядати на її засіданнях хід підготовки, проведення та підсумки оздоровчої кампанії 2006 року. 
 14. Управлінням і відділам, зазначеним у цьому рішенні, подавати інформацію про хід виконання цього рішення до 10 числа впродовж червня-вересня 2006 до відділу у справах сім’ї та молоді міської ради. 
 15. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Баранова В.О. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 5-06-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав