245

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 245

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "23" травня 2006 р № 245
м. Суми

Про хід виконання містобудівної програми по встановленню та облаштуванню зупинок громадського транспорту в м. Суми

З метою вжиття організаційних заходів по виконанню рішень виконавчого комітету Сумської міської ради від 17.08.05 № 441 “ Про встановлення та облаштування зупинок громадського транспорту” , від 27.12.05 № 757 “ Про внесення змін до додатку 2 рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 17.08.05 № 441 “Про встановлення та облаштування зупинок громадського транспорту”, від 21.02.06 № 75 “Про встановлення та облаштування зупинок громадського транспорту” дотриманню суб’єктами підприємницької діяльності термінів встановлення малих архітектурних форм ( кіосків, міні-магазинів з павільйонами для очікування) на зупинках громадського транспорту, у відповідності до умов проведених конкурсів від 09.08.05, від 07.02.06 та 09.02.06 , на підставі комісійних, рейдових перевірок управління архітектури та містобудування Сумської міської ради спільно з представниками Зарічної та Ковпаківської районних у м. Суми адміністрацій (додаток 3), керуючись підпунктом 9 пункту “ а” частини 1 статті 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити склад технічної комісії по прийманню в експлуатацію малих архітектурних форм на зупинках громадського транспорту згідно з додатком 1. 
  2. Зарічній та Ковпаківській районним у м. Суми адміністраціям (Грамотін В.І., Джура О.М.) вжити організаційні заходи до суб’єктів підприємницької діяльності по дотриманню терміну встановлення та облаштування зупинок громадського транспорту. 
  3. Управлінню земельних та природних ресурсів міської ради (Скрипка В.В.) оголосити черговий конкурс про надання в оренду земельних ділянок під розміщення малих архітектурних форм на зупинках громадського транспорту, враховуючи кінцеві зупинки для маршрутних таксі згідно з додатком 2. 
  4. Рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 17.08.05 № 441 “Про встановлення та облаштування зупинок громадського транспорту” зняти з контролю, як виконане, згідно з додатком 3. 
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Денисенка М.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 5-06-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав