208

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 208

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "18" квітня 2006 р № 208
м. Суми

Про закупівлю товарів, робіт і послуг

У зв’язку з набуттям чинності Закону України від 15.12.2005 року № 3205-VІ „Про внесення змін до Закону України „Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти” та інших законодавчих актів України, керуючись підпунктом 1 власних повноважень Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Для забезпечення виконання Закону України „Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти” керівникам комунальних підприємств та установ Сумської міської ради:
  1.1. Протягом трьох днів з дня прийняття цього рішення власними наказами створити тендерні комітети та забезпечити їх роботу у встановленому Законом порядку.
  1.2. На підставі фінансових планів підприємств та установ скласти плани закупівель, погодити їх з галузевими управліннями (відділами) міської ради та надати їх копії управлінню економіки міської ради для узагальнення. 
 2. Управлінням та відділам міської ради:
  2.1. Довести до відома підпорядкованим комунальним підприємствам та установам дане рішення.
  2.2. Забезпечити організацію та контроль за проведенням закупівель товарів, робіт і послуг підпорядкованими підприємствами та установами згідно з чинним законодавством. 
 3. У зв’язку з нагальною потребою закупівлі товарів для забезпечення безперебійної роботи підприємств та установ комунальної сфери міста, до проведення торгів, протягом квітня – травня дозволити комунальним підприємствам та установам міста здійснювати закупівлі життєво необхідних товарів на без тендерній основі (у т. ч. по укладених раніше договорах) на суму, що не перевищує 30 тис. грн. 
 4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гордієнка В.О.

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 26-04-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав