168

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 168

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "21" березня 2006 р № 168
м. Суми

Про визначення балансоутримувачем та виконавцем послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по гуртожитках, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Суми , ПВКП “Рубін”

З метою забезпечення надання населенню міста якісних послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, враховуючи звернення комунального підприємства “Електроавтотранс” та мешканців будинку для проживання малих сімей по вулиці Охтирська, 19, ТОВ “Хімік- Інвест-Сервіс”, на підставі рішення Сумської міської ради від 29 вересня 2004 року № 933-МР “Про Положення про комунальне замовлення ”, відповідно до Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, керуючись підпунктом 1 пункту “а” статті 30 , частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Визначити приватне виробничо-комерційне підприємство “Рубін” (Жиленко О.О.) балансоутримувачем та виконавцем послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по гуртожитках у будинках № 13 та № 26 по вулиці Супруна, вул.Охтирській,11, будинках для проживання малих сімей № 19, 9, 12, 44, по вулиці Охтирській, вул.Р.-Корсакова,3, вул.Н.-Сироватській, 69, вул.Харківській,114, вул.Серпневій,14 та житлових будинках № 1,1а,4,5, 7а по вул.Народній, № 40,40а,44,46,48,50,52 по вул.Доватора та №13 по пл.Незалежності до проведення конкурсу. 
  2. Управлінню комунального майна та приватизації (Щербак В.І.) до 01.04.06 року передати балансоутримувачу будинки, вказані у пункті 1 цього рішення, відповідно до чинного законодавства. 
  3. Управлінню житлово-комунального господарства (Кулішенко В.П.) укласти договір з приватним виробничо-комерційним підприємством “Рубін” на надання комунального замовлення відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 25.10.05р. № 570 “Про визначення балансоутримувачів та виконавців послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду, що перебуває у комунальній власностітериторіальної громади м.Суми”. 
  4. Приватному виробничо - комерційному підприємству “Рубін” (Жиленко О.О.) :
    4.1. Укласти договори зі споживачами на надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які мешкають у будівлях, вказаних у пункті 1 цього рішення, відповідно до рішення виконавчого комітету від 25.10.05р. № 570 “Про визначення балансоутримувачів та виконавців послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м.Суми”.
    4.2. Укласти договори з власниками та орендарями нежитлових приміщень на участь в утриманні місць загального користування гуртожитків та будинку для проживання малих сімей. 
  5. Управлінню праці та соціального захисту населення (Масік Т.О.) забезпечити відшкодування витрат, пов’язаних з наданням населенню пільг та субсидій на оплату послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій приватному виробничо-комерційному підприємству “Рубін”. 
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шамрая В.М. 

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 3-04-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав