126

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 126

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "21" березня 2006 р № 126
м. Суми

Про роботу управління житлово-комунального господарства по виконанню рішення виконавчого комітету міської ради від 21.02.06 № 56 “Про підсумки роботи із зверненнями громадян у 2005 році та заходи щодо її вдосконалення”

Заслухавши та обговоривши звіт начальника управління житлово-комунального господарства міської ради Кулішенка В.П. про роботу по виконанню рішення виконавчого комітету міської ради від 21.02.06 №56 з вищезазначеного питання, виконавчий комітет міської ради відмічає, що до управління за 2005 рік надійшло 1769 звернень громадян, із них 1192 – через виконком міської ради. В управлінні вживаються певні заходи по вдосконаленню цього напрямку діяльності, чим створюються необхідні умови для реалізації конституційного права на звернення. Кадрово зміцнена ця ділянка роботи, графіком особистого прийому передбачено прийом громадян у позаробочий час, облік та контроль за зверненнями громадян переведено на карткову систему, проводиться систематичний аналіз та узагальнення звернень громадян для виявлення причин, що їх породжують. Низьким залишається рівень роботи із первинними зверненнями громадян, що призводить до написання ними повторних звернень до міського голови, продовжують мати місце факти формального ставлення до розгляду звернень громадян. Потребує вдосконалення робота по організації особистого прийому громадян посадовими особами. З метою подальшого вдосконалення роботи виконавчих органів міської ради по розгляду звернень громадян, відповідно до статті 28 Закону України “Про звернення громадян” та підпункту 1 пункту “б” частини 38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Звіт начальника управління житлово-комунального господарства Кулішенка В.П. по виконанню рішення виконавчого комітету міської ради від 21.02.06 №56 “Про підсумки роботи із зверненнями громадян у 2005 році та заходи щодо її вдосконалення” прийняти до відома. Визнати недостатньою роботу керівництва управління житлово-комунального господарства міської ради по виконанню вимог Указу Президента України від т13.08.02 №700 “Про додаткові заходи щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення” та рішення виконавчого комітету від 21.02.06 №56 з цього питання. Звернути увагу начальника управління житлово-комунального господарства Кулішенка В.П. на його персональну відповідальність за стан роботи із зверненнями громадян в управлінні та необхідність забезпечення ефективної організації роботи із цих питань як в управлінні, так і у житлово-комунальних підприємствах міста. 
  2. Начальнику управління житлово-комунального господарства Кулішенку В.П. забезпечити в роботі із зверненнями громадян:
    2.1. Щотижневий аналіз роботи відділів управління та підпорядкованих житлово-комунальних підприємств зі зверненнями громадян, у тому числі тих, що надійшли від вищих органів влади та розгляд його на щотижневих апаратних нарадах при заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
    2.2. Щомісячне заслуховування звітів керівників управління та підпорядкованих житлово-комунальних підприємств про стан цієї роботи на апаратних нарадах при заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та в управлінні житлово-комунального господарства. Розробити та впровадити систему аналізу, контролю та заходів адміністративного впливу до посадових осіб за неякісне або невчасне виконання звернень громадян у зазначені терміни.
    2.3. Постійний прийом громадян з особистих питань згідно затверджених графіків як в управлінні, так і в підпорядкованих житлово-комунальних підприємствах міста. 
  3. Управлінню житлово-комунального господарства міської ради (Кулішенко В.П.) про виконання цього рішення доповісти до 20.10.06. 
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шамрая В.М. 

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 3-04-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав