101

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 101

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "21" лютого 2006 р № 101
м. Суми

Про визначення надавачем послуг та виконавцем робіт по наданню послуг з збирання, вивезення та утилізації твердих і рідких побутових відходів від населення, підприємств, установ, організацій, ТОВ “Сумикомунтранс”

З метою удосконалення системи повного збирання, перевезення, утилізації, знешкодження та захоронення побутових відходів і обмеження їх шкідливого впливу на навколишнє природне середовище та здоров’я людини відповідно до Закону України “Про відходи”, керуючись підпунктом 1 пункту “а” статті 30, частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Визначити надавачем послуг та виконавцем робіт по наданню послуг з збирання, вивезення та утилізації твердих і рідких побутових відходів від населення, підприємств, установ та організацій м. Суми ТОВ “Сумикомунтранс” 
  2. Затвердити договір про надання послуг населенню із збирання, вивезення та утилізації твердих побутових відходів.(додається). 
  3. Укласти договори з населенням, підприємствами, установами та організаціями надавачу послуг ТОВ “Сумикомунтранс”, відповідно до вимог чинного законодавства. 
  4. Дозволити ТОВ “Сумикомунтранс” використовувати тарифи, встановлені рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 12.04.05р. №170 “Про тарифи на послуги ТОВ “Сумикомунтранс”. 
  5. Управлінню праці та соціального захисту населення (Масік Т.О.) відшкодувати витрати, пов’язані з наданням населенню пільг та субсидій підприємству надавачу послуг і виконавцю робіт по наданню послуг населенню з збирання, вивезення та утилізації твердих і рідких побутових відходів ТОВ “Сумикомунтранс” на підставі наданих ним розрахунків. 
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шамрая В.М.

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 6-03-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав