68

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 68

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "21" лютого 2006 р № 68
м. Суми

Про черговий призов громадян на строкову військову службу у березні-травні 2006 року

Відповідно до Закону України “Про загальний військовий обов'язок і військову службу”, Указу Президента України “Про звільнення в запас військовослужбовців та черговий призов громадян України на строкову військову службу у березні-травні 2006 року ” від 23.01.2006р. № 55 / 2006, керуючись пунктом 1 частини першої статті 36 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, з метою проведення у березні-травні 2006 року чергового призову громадян на строкову військову службу, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Забезпечити організацію та проведення призову на строкову військову службу у Збройні Сили України у березні-травні 2006 року громадян чоловічої статі, яким до дня відправки у військові частини виповнилось 18 років і які не мають права на відстрочку від призову. 
 2. Створити призовну комісію для забезпечення проведення призову громадян на строкову військову службу. Персональний склад комісії затвердити (додаток 1). 
 3. Роботу призовної комісії організувати на призовній дільниці в період з 1 березня по 31 травня 2006 року згідно з графіком роботи. Графік та порядок денний роботи призовної комісії затвердити (додатки 2, 3). 
 4. Керівникам житлово-експлуатаційних організацій, інших організацій або підприємств, що здійснюють експлуатацію будинків, Піщанській сільській раді, а також власникам будинків (у тому числі гуртожитків) згідно зі ст.38 Закону України “Про загальний військовий обов’язок і військову службу” своєчасно надавати необхідні відомості про призовників, а також сповіщати їх про виклик до міськвійськкомату. 
 5. Керівникам підприємств, організацій, установ і навчальних закладів міста у відповідності зі статтею 43 Закону України “Про загальний військовий обов’язок і військову службу”:
  5.1 Виділяти технічних працівників з каліграфічним почерком для роботи у міськвійськкоматі з 1 березня по 30 червня 2006 року без їх заміни (додаток 4)
  5.2 Виділяти повністю готовий до роботи автотранспорт для забезпечення призовної дільниці (додаток 5).
  5.3 На період призову не направляти призовників у відрядження. При необхідності відкликати їх з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх до призовної дільниці. 
 6. Начальнику управління охорони здоров’я міської ради Братушко О.В.:
  6.1 Доукомплектувати призовну дільницю Сумського об’єднанного міського військового комісаріату необхідним інструментарієм, медикаментами та медичним майном згідно з установленим переліком (додаток 6).
  6.2 Надати розпорядження підвідомчим лікувальним закладам міста на проведення амбулаторного обстеження, клінічних аналізів крові і сечі, рентгенологічного дослідження органів грудної клітини зі знімками і електрокардіограмами на всіх призовників.
  6.3 Визначити посадових осіб лікувальних закладів, на яких покласти контроль за додатковим медичним обстеженням.
  6.4 Проводити позачергове додаткове обстеження стану здоров’я призовників у всіх стаціонарах і поліклініках міста, для чого виділити:
  1-а міська лікарня
  • пульмонологічне відділення 10 ліжок
  • урологічне відділення 10 ліжок
  • кардіологічне відділення 10 ліжок
  • ортопедичне відділення 10 ліжок
  • терапевтичне відділення 10 ліжок
  4-а міська лікарня
  • неврологічне відділення 20 ліжок
  • терапевтичне відділення 20 ліжок
  • ендокринологічне відділення 10 ліжок
  5-а міська лікарня
  • отоларингологічне відділення 10 ліжок
  • хірургічне відділення 10 ліжок
  • гастроентерологічне відділення 10 ліжок
  • офтальмологічне відділення 10 ліжок
  • терапевтичне відділення 10 ліжок
  6.5 Акти обстеження призовників лікувальними закладами оформляти тільки згідно з наказами Міністра Оборони України від 1994 року № 2 та від 1999 року № 207 за направленням призовної комісії (старшого лікаря медичної комісії).
  6.6 Контроль за якістю оформлення актів обстеження покласти на головних лікарів лікувальних закладів. 
 7. Начальнику Сумського міського відділу УМВС України в Сумській області Забіяці Ю.К. :
  7.1 Відповідно до пункту 3 статті 38 Закону України “Про загальний військовий обов’язок і військову службу” та згідно з методикою організації розшуку призовників, які ухиляються від призову на строкову військову службу, узгодженою Сумським обласним військовим комісаром та начальником управління внутрішніх справ України у Сумської області 26 березня 2004 року і затвердженою заступником голови Сумської обласної державної адміністрації 2 квітня 2004 року організувати розшук, затримання і доставку до міськвійськкомату осіб, які ухиляються від призову. Для проведення цієї роботи виділяти необхідну кількість працівників міліції та автомобіль.
  7.2 Виділяти наряд міліції для підтримання порядку на призовній дільниці в період призову та відправки призваних у війська з 1 березня по 30 травня 2006 року. 
 8. Начальнику фінансового управління Сумської міської ради Липовій С.А. розглянути питання про можливість фінансування з міського бюджету проведення реконструкції даху призовної дільниці за адресою м.Суми вул.Кірова 157. 
 9. Про виконання цього рішення військовому комісару Сумського об’єднаного міського військового комісаріату інформувати міського голову до 06 червня 2006 року. 
 10. Рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 23.08.2005 року № 445 “Про черговий призов громадян на строкову військову службу у вересні - листопаді 2005 року” вважати таким, що втратило чинність. 
 11. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Боршоша І.С. та військового комісара Сумського об’єднанного міського військового комісаріату Вензика Я.П. 

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 6-03-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав