56

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 56

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "21" лютого 2006 р № 56
м. Суми

Про підсумки роботи із зверненнями громадян у 2005 році та заходи щодо її вдосконалення

Робота виконавчих органів міської ради по розгляду звернень громадян проводилась за напрямками передбаченими чинним законодавством. Протягом 2005 року ними отримано 43332 звернення. На адресу міського голови виконавчого комітету міської ради надійшло 5381 звернення, із них – 977 – на особистому прийомі, що відповідно на 48,6 та 28,9 відсотка більше ніж у попередньому році. Проводились прямі „гарячі” телефонні лінії. Вживались заходи для задоволення законних вимог заявників, дані про кількісний склад та структуру звернень систематично аналізувались та узагальнювались, публікувались у газеті „Суми і сумчани”. Зменшилось на 5,7 відсотка у порівнянні з 2004 роком звернень з питань соціального захисту населення. Разом з тим не в усіх виконавчих органах міської ради забезпечено належне виконання чинного законодавства про розгляд звернень громадян. Збільшилась кількість звернень з питань житлово - комунального господарства і становить 42,6 відсотка від загальної їх кількості з питань праці, охорони здоров’я, забезпечення житлом пільгових категорій громадян. Збільшилась також кількість повторних та колективних звернень. Не на належному рівні виконавська дисципліна, що приводить до порушення термінів їх виконання, потребує покращення якість розгляду звернень громадян. З метою подальшого вдосконалення роботи виконавчих органів міської ради по розгляду звернень громадян, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 18.01.06 № 20 з цього питання, відповідно до статті 28 Закону України „Про звернення громадян” та підпункту 1 пункту „б” частини 1 статті 38 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Довідку про підсумки роботи виконавчих органів Сумської міської ради із зверненнями громадян у 2005 році прийняти до відома (додається) та надіслати виконавчим органам міської ради для відповідного реагування. 
 2. Заслухати звіт начальника управління житлово-комунального господарства Кулішенка В.П. на засіданні виконавчого комітету в березні 2006 року про роботу зі зверненнями громадян у 2005-2006 роках. 
 3. Керівникам виконавчих органів міської ради:
  3.1. До 1 квітня проаналізувати стан розгляду заяв і скарг громадян у 2005 році, розробити та здійснити конкретні заходи щодо вдосконалення форм і методів цієї роботи.
  3.2. Забезпечити умови для реалізації конституційних прав громадян на письмові звернення, особистий прийом, одержання своєчасної обґрунтованої відповіді.
  3.3. Довести до відома населення і суворо дотримуватись графіків особистого прийому громадян у відділах, управліннях міської ради, проведення прямих „гарячих” телефонних ліній.
  3.4. Щомісяця проводити аналіз отриманих звернень та порушених у них питань, щоквартально розглядати на апаратних нарадах стан цієї роботи, виявляти найбільш гострі суспільно-значущі проблеми вносити пропозиції щодо шляхів їх розв’язання.
  3.5. Про хід виконання цього рішення проінформувати відділ по роботі зі зверненнями громадян та документообігу до 01.07.06 за підсумками І півріччя та до 01.01.07 за підсумками року. 
 4. Відділу роботи зі зверненнями громадян та документообігу посилити контроль за станом виконавчої дисципліни при розгляді звернень, проводити моніторинг питань, що порушуються в зверненнях, інформувати керівництво виконавчого комітету міської ради для оперативного реагування на суспільно-значущі проблеми що потребують негайного вирішення.
 5. Рішення виконавчого комітету від 10.03.05 № 100 „Про підсумки роботи із зверненнями громадян у 2004 році” розпорядження міського голови від 03.06.05 № 381-Р „Про додаткові заходи з удосконалення роботи зі зверненнями громадян у виконавчих органах Сумської міської ради” та від 11.08.05 № 570-Р „Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у І півріччі 2005 року” вважати такими, що втратили чинність. 
 6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Волонтирця В.М. 

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 6-03-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав