41

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 41

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "24" січня 2006 р № 41
м. Суми

Про внесення змін і доповнень до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 12 квітня 2005 року №160 „ Про організацію проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, і учасників бойових дій”

З метою встановлення додаткових гарантій щодо соціального захисту ветеранів війни відповідно до Закону України „ Про статус ветеранів війни, гарантій їх соціального захисту”, статті 6 Закону України „Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років”, статті 14 Закону України „Про поховання та похоронну справу”, керуючись рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 16 січня 2006 року №2 „Про тарифи на ритуальні послуги КП „Спеціалізований комбінат””, частиною першою статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. З 16 січня 2006 року внести зміни та доповнення до додатків 2,3 рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 12.04.05 №160 „Про організацію проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, і учасників бойових дій” виклавши їх в новій редакції (додається). 
  2. Управлінню праці та соціального захисту населення міської ради проводити остаточні розрахунки по відшкодуванню витрат на поховання померлих учасників бойових дій у Великій Вітчизняній війні, які здійснили поховання по 15 січня 2006 року відповідно до додатку №2 та додатку №3 рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 12.04.05 №160 „Про організацію проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, і учасників бойових дій”. 
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Грінченка М.В.

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 20-02-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав