40

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 40

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "24" січня 2006 р № 40
м. Суми

Про порядок надання допомог, пільг і послуг для ветеранів війни та праці, інвалідів, пенсіонерів

На виконання міської програми „Милосердя”, затвердженої рішенням Сумської міської ради від 21.12.05 № 1526-МР „Про міську програму „Милосердя” на 2006 рік”, керуючись частиною 1 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування України”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити Положення про порядок надання допомог, пільг і послуг для ветеранів війни та праці, інвалідів, пенсіонерів (додаток 1). 
  2. Затвердити Порядок організації і фінансування з міського бюджету благодійних обідів для одиноких ветеранів, інвалідів, пенсіонерів (додаток 2). 
  3. Фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.) здійснювати фінансування в межах видатків, передбачених у міському бюджеті на 2006 рік на виконання програми „Милосердя”. 
  4. Рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 15 лютого 2005 року №61 „Про порядок надання допомог, пільг і послуг для ветеранів війни та праці, інвалідів, пенсіонерів” вважати таким, що втратило чинність. 
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Грінченка М.В.

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 20-02-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав