14

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 14

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "24" січня 2006 р № 14
м. Суми

Про підготовку міського господарства до весняної повені 2006 року

Керуючись ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою забезпечення підготовки житлового фонду об’єктів життєдіяльності міста, інженерних споруд і комунікацій до весняної повені 2006 року та своєчасного відселення населення з місць підтоплення, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити склад міської протиповеневої комісії (додаток 1) та заходи по підготовці міського господарства до весняної повені у 2006 році (додаток 2). 
  2. Керівникам управлінь, відділів виконавчих органів міської ради, підприємств, установ та організацій міста, незалежно від форм власності, вжити необхідних заходів по підготовці міського господарства до весняної повені 2006 року. 
  3. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради (Даниленко О.В.) підготувати відповідні формування цивільної оборони для ліквідації можливих аварійних ситуацій під час повені і льодоходу 2006 року. 
  4. Фінансовому управлінню міської ради (Липова С.А.) забезпечити першочергове фінансування протиповеневих робіт відповідно до заходів в межах затвердженого бюджету. 
  5. Інформацію управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради про хід виконання даного рішення заслухати на апаратній нараді при міському голові в травні 2006 року. 
  6. Рішення виконавчого комітету міської ради від 15.02.05 № 53 “Про підготовку міського господарства до весняної повені 2005 року” зняти з контролю, що втратило чинність. 
  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шамрая В.М. 

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 17-02-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав