11

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 11

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "24" січня 2006 р № 11
м. Суми

Про організацію відпуску лікарських засобів пільговим категоріям населення м. Суми

З метою забезпечення лікарськими засобами ветеранів війни, праці, інвалідів, незахищених верств населення та інших пільгових категорій населення у відповідності з Постановою Кабінету Міністрів України від 17.08.1998 року № 1303 № “Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за пільговими категоріями захворювань”, у зв’язку зі зміною форми власності аптек, які були закріплені за лікувально-профілактичними закладами міста і проводили відпуск лікарських засобів за рецептами пільговим категоріям населення, з метою впорядкування обігу наркотичних, психотропних лікарських засобів, прекурсорів, забезпечення безкоштовними лікарськими засобами та виробами медичного призначення дорослого та дитячого населення м. Суми, керуючись підпунктом 1 пункту 2 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Затвердити перелік аптек, які з 01.02.2006 року будуть проводити відпуск лікарських засобів за рецептами пільговим категоріям населення, прикріплених до лікувально-профілактичних закладів в межах адміністративних районів міста, згідно з додатками 1,2,3. 
 2. Управлінню охорони здоров`я міської ради (Братушка О.В.). забезпечити:
  2.1. Укладання до 01.02.2006 року угод між лікувальними та аптечними установами щодо медикаментозного забезпечення лікарськими засобами населення за пільговими рецептами.
  2.2. Неухильне виконання нормативних актів та інструкцій з питань забезпечення лікарськими засобами населення за пільговими рецептами. 
 3. Рекомендувати завідуючим аптеками:
  3.1. Додержуватися вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 17.08.98 №1303 “Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за пільговими категоріями захворювань”.
  3.2. Забезпечити регулярне подання аптечною мережею реєстрів по відпущених лікарських засобах за пільговими рецептами до управління охорони здоров`я Сумської міської ради, комунальних установ “Сумська міська клінічна лікарня №1”, “Сумська міська клінічна лікарня №4″, ″Сумська міська клінічна лікарня №5”, “Сумська міська дитяча клінічна лікарня″ та ″Сумська міська поліклініка №3” щомісячно до 10 числа наступного за звітним періодом місяця з метою своєчасної їх оплати. 
 4. Головним лікарям лікувально – профілактичних закладів міста та завідуючим аптеками виписку та відпуск лікарських засобів проводити на пільгових умовах у відповідності до Переліку лікарських засобів, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 14.10.1999 року №251 “Про зміни до Переліку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.09.96 №1071”. 
 5. Відділу інформаційно – аналітичної роботи та внутрішньої політики міської ради (Карбовська О.О.) інформувати населення міста через засоби масової інформації про порядок відпуску лікарських засобів за пільговими рецептами в аптеках міста. 
 6. Рішення виконавчого комітету від 21 червня 2005 року №317 “Про організацію відпуску лікарських засобів пільговим категоріям населення м. Суми” вважати таким, що втратило чинність. 
 7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Боршоша І.С. 

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 17-02-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав