7

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 7

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "24" січня 2006 р № 7
м. Суми

Про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських маршрутах м. Суми

З метою надання більш повних та якісних послуг населенню м. Суми у сфері пасажирських перевезень, розвитку конкуренції, обмеження монополізму на ринку пасажирських транспортних послуг та вибору на конкурсних засадах юридичних та фізичних осіб, які можуть виконувати необхідні обсяги перевезень і забезпечувати якість надання послуг, керуючись Законом України “Про автомобільний транспорт”, Постановою Кабінету Міністрів від 29 січня 2003 року № 139 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування” та ст.. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Оголосити конкурс та умови проведення конкурсу по наданню дозволів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування (додаток 1). 
  2. Затвердити типову форму договору на перевезення пасажирів на постійних міських маршрутах автобусами загального користування (додаток 2). 
  3. Затвердити форму акту про порушення умов договору на перевезення пасажирів та багажу автомобільним транспортом (додаток 3). 
  4. Відділу транспорту Сумської міської ради (Галінський А.Є.):
    4.1. Не пізніше, як за 15 днів до проведення конкурсу надати в засобах масової інформації оголошення про умови та порядок проведення конкурсу.
    4.2. У місячний термін з переможцями конкурсу укласти договори на перевезення пасажирів. Термін дії договорів 5 років з 14.06.2006 р. по 14.06.2011 р. 
  5. Рішення виконавчого комітету від 22 грудня 2000 року №635 “Про організацію перевезення пасажирів на постійних міських маршрутах м.Суми” вважати таким, що втратило чинність. 
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К. 

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 17-02-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав