686

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 686

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "22" листопада 2005 р № 686
м. Суми

Про затвердження Положення “Про порядок надання дозволу на виконання земельних, будівельних та інших робіт на території міста Суми”

Керуючись ст. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності” та рішення Сумської міської ради від 23.06.04 р. № 848-МР „Про Правила благоустрою території міста Суми”, від 23.06.04 р. № 849-МР „Про Правила забезпечення чистоти і належного санітарного стану території міста Суми”, від 23.06.04 р. № 851-МР „Про Правила утримання мережі міських доріг у місті Суми”, від 05.07.05 № 1287 - МР „Про реорганізацію управлінь територіями Зарічного та Ковпаківського в місті Суми районів у Зарічну та Ковпаківську районні в місті Суми адміністрації” виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити Положення “ Про порядок надання дозволу на виконання земельних, будівельних та інших робіт на території міста Суми” (додаток 1 ). 
  2. Управлінню архітектури та містобудування міської ради (Биков В.Б.) при видачі дозволів на будівництво, реконструкцію та ремонт об’єктів через Єдиний дозвільний офіс міської ради чи безпосередньо через відповідні місцеві дозвільні органи внести доповнення, що при проведенні земельних робіт замовнику необхідно оформити дозвіл в Зарічній або Ковпаківській районних в м. Суми адміністраціях згідно з цим Положенням. 
  3. Встановити єдиний день прийому громадян представниками підприємств та організацій (згідно додатку 2) щовівторка о 15 годині за адресою: м. Суми, вул. Горького, 21 в залі засідань. 
  4. Керівникам підприємств та організацій взяти під особистий контроль обов’язкову явку своїх представників у визначений єдиний день. 
  5. Рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 12.04.2005 року № 180 вважати таким, що втратило чинність. 
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шамрая В.М. 

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 15-12-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав