676

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 676

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "22" листопада 2005 р № 676
м. Суми

Про затвердження Порядку призначення та виплати пільг на скраплений балонний газ, який використовується для побутових потреб пільговій категорії населення міста Суми готівкою

На виконання Закону України від 08.09.05 “Про внесення змін до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” щодо пільгового забезпечення ветеранів війни скрапленим балонним газом для побутових потреб” та враховуючи розпорядження голови обласної державної адміністрації від 02.11.05 №496 “Про затвердження норм забезпечення пільгових категорій громадян скрапленим балонним газом для побутових потреб у 2005 році”, керуючись підпунктом першим частини 2 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Виплату пільг на скраплений балонний газ, який використовується для побутових потреб пільговій категорії населення міста Суми, проводити в готівковій формі.  
  2. Затвердити Порядок призначення та виплати пільг на скраплений балонний газ, який використовується для побутових потреб пільговій категорії населення міста Суми готівкою згідно з додатком. 
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Грінченка М.В. 

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 6-12-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав