662

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 662

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "22" листопада 2005 р № 662
м. Суми

Про визначення виконавців послуг з управління будинком, спорудою або групою будинків та з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по житловому фонду м.Суми

Відповідно до Закону України “Про житлово-комунальні послуги” та “Порядку визначення виконавця житлово-комунальних послуг у житловому фонді”, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 25 квітня 2005 року № 60, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 травня 2005 року за № 541/10821, з метою підвищення якості надання населенню м.Суми послуг з управління будинком, спорудою або групою будинків, з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, посилення відповідальності виконавців цих послуг перед споживачами, керуючись підпунктом 1 пункту “а” та підпунктом 2 пункту “б” статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Взяти до відома, що постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2005 року № 560 затверджений Порядок формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і типовий договір про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. 
 2. Установити, що власники житлових будинків визначають виконавців таких послуг:
  2.1. З управління будинком, спорудою або групою будинків (балансоутримання);
  2.2. З утримання будинків і споруд та прибудинкових територій;
  2.3. З ремонту приміщень, будинків, споруд, передбачених пунктом 4 частини першої статті 13 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”. 
 3. По житловому фонду комунальної власності територіальної громади м.Суми:
  3.1. Визначати виконавцями :
  3.1.1. Послуг, зазначених у пунктах 2.1 та 2.2 цього рішення, суб”єктів господарювання, предметом діяльності яких є надання таких послуг, на конкурсних засадах з укладанням договорів згідно з вимогами статтей 21,25,26, 28,29 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”.
  3.1.2. Послуг, зазначених у пункті 2.3 цього рішення та таких, що виконуються за рахунок бюджетних коштів, у відповідності до Закону України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти”.
  3.2. Виконавцям послуг укладати договори на надання послуг із споживачами, які є квартиронаймачами, орендарями , власниками квартир чи їх уповноваженою особою за формами типового договору , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2005 року № 560.
  3.3. При зміні розміру тарифів на послуги з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2005 року № 560, що є суттєвою підставою зміни умов надання цих послуг, в обов”язковому порядку проводиться конкурс на визначення відповідних виконавців. 
 4. Рекомендувати власникам та балансоутримувачам житлових будинків інших форм власності:
  4.1. Визначати виконавців послуг, що вказані в пункті 2 цього рішення, та укладати угоди щодо надання таких послуг з відповідними виконавцями, які можуть забезпечити виконання обов’язків, визначених частиною другою статті 21 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”.
  4.2. Укладати договори на надання послуг із споживачами, які є квартиронаймачами, орендарями, власниками квартир чи їх уповноваженою особою за формами типового договору , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2005 року № 560. 
 5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шамрая В.М. 

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 6-12-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав