657

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 657

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "22" листопада 2005 р № 657
м. Суми

Про хід виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 17.08.05 р. №441 “Про встановлення та облаштування зупинок громадського транспорту”

З метою вжиття організаційних заходів по виконанню рішення виконавчого комітету міської ради від 17.08.05 р. № 441 “Про встановлення та облаштування зупинок громадського транспорту”, на підставі результатів проведеної комісійної перевірки представниками Зарічної та Ковпаківської районних у м. Суми адміністрацій керуючись підпунктом 9 пункту “а” частини 1 статті 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради ( Биков В.Б. ) відповідно до пункту 5.1 Правил розміщення і утримання малих архітектурних форм на території м.Суми, створити технічну приймальну комісію по прийняттю в експлуатацію малих архітектурних форм на зупинках громадського транспорту, які встановлені і облаштовані суб’єктами підприємницької діяльності у відповідності до умов конкурсу та затвердженій проектній документації. 
  2. Зарічній та Ковпаківській районним у м.Суми адміністраціям ( Грамотін В.І., Джура О.М. ), управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради ( Биков В.Б. ) здійснювати постійний контроль за роботами по встановленню малих архітектурних форм на зупинках громадського транспорту відповідно до умов конкурсу та затвердженій проектній документації. 
  3. Управлінню земельних та природних ресурсів Сумської міської ради (Скрипка В.В.) з урахуванням проведеного аналізу щодо доповнення місць розміщення зупинок громадського транспорту, які не були враховані в конкурсі від 09.08.05 р. та на місця, від яких переможці цього конкурсу письмово відмовилися, в термін до 01.12.05 р. підготувати відповідні матеріали на проведення наступного конкурсу по визначенню переможців на право оренди земельних ділянок під розміщення малих архітектурних форм на зупинках громадського транспорту у відповідності з чинним законодавством. 
  4. Вважати таким, що втратив чинність пункт 5 рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 17.08.05 р. № 441 « Про встановлення та облаштування зупинок громадського транспорту», яким визначено термін встановлення та облаштування зупинок громадського транспорту до 01.11.05 р. 
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К. 

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 6-12-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав